Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam meg hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg hogy egy lány biztosan szerelmes bellém?

Figyelt kérdés
szóval honnan vághatom le? de ugy h biztos legyen..??

2012. nov. 22. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
zavarban van,amikor beszél veled,keresi a társaságod,csillogó szemekkel néz, feltűnően röhög a vicceiden, amikro a k9zeledbe van jobb lesz a kedve..ha vele beszélsz akkor szelektív lesza hallása és a többieket észre sem veszi
2012. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmondja neked. Amúgy ezen kívül semmi sem biztos. Vagy te mondod meg neki, vagy ő neked.
2012. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pl telefonálsz és ő ott van melletted, és leteszed a telefont, nem mondasz semmit, és ha jönnek tőle a kérdések: ki volt az? mit akart? miért? mikor?


na ekkor már kezdhetsz futni

2012. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van egy tuti tippem: kinyitod a helyesírási szótárt a b betűnél, kikeresed a belémet, majd rántasz egyet rá örömödben, hogy meg tudtad tanulni helyesen leírni. Aztán fogod a metszőollót, és kérdésedre válaszolva a köldöködtöl kb 15-20 centivel lejjebb tudod levágni.
2012. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én ugy érzem mintha szerelmes lenne belém. de igazából nem tudom.mert a testvérem barátnöjéről van szó,és a lényeg hogy folyamatosan járkálnak át hozzám(eddig nem nagyon) és hát ugy érzem hogy a barátnoje akar valamit tölem,de igazából láttam hogy irkál más fiukkal is..meg hogy volt olyan is hogy voltunk moziba,és kifele menet talákozott az osztály társaival és inkább velük ment ell,én meg ott maradtam 1edül..amugy mindenkinek ment a zöld pacsi!:)
2012. nov. 22. 22:02
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy a belém egy "l" de most ha gyorsan írok nem figyelek oda a helyesírásra,de nem ez volt a kérdés:)
2012. nov. 22. 22:04
 7/7 anonim válasza:
háát, mennyi idős vagy? a lány hány éves?
2012. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!