Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen iszonyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ilyen iszonyú önbizalomhiányom?

Figyelt kérdés

Annyira csúnyának érzem mag,viszont valahol mègse.

Màr arra vetemedtem hogy ide tettem ki többször a képem hogy véleményezzék.

Kurvàra szánalmas tudom.

Mégis mit csináljak màr?

Mivan ha tènyleg nem nézek ki jól ès csak hitegetnek meg kedvesek akarnak lenni velem?

Mert làttam màr hogy csúnyàk tettek ki képet mégis szinte mindenki azt mondta ràjuk hogy csodaszépek.

Most akkor mit csináljak én?

17/L


2012. nov. 25. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Tudod a szépség relatív. Próbáld elfogadni magad, mást úgy sem tudsz tenni.
2012. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mutass képet, én megmondom neked a frankót :D


amúgy viccet félretéve, nekem is volt ilyesmi időszakom. csak aztán megtanultam, hogy nem minden a külsőség. igazából a lelkem "csúnyaság" miatt éreztem rondának magam. amióta rendben a lelkem, azóta rendben az önbizalmam is :)

2012. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom
2012. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérnék egy képet:)

16/F

2012. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ugy elkukdeném de....

nem is tudom

2012. nov. 25. 21:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha már kiraktad egyszer-kétszer, akkor keressék meg. :DD
2012. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A szépség nem relatív, egyetemesen determinált. Ez a relatív dolog csak áltatás. Vannak dolgok, amik majdnem minden embernek ugyanazt jelenti, hogy az szép. Ilyen a lányoknál a 90-60-90 es arány, persze ha kicsit! (ezen van a hangsúly) eltér, akkor még szintén a vonzó kategóriába esik. Minél kijjebb esik ebből a kategóriából, annál kevésbe lesz vonzó a másik nem számára. Arcban is ugyanez a helyzet, minél szimmetrikusabb, minél arányosabb, annál több pasinak megakad rajta a szeme. Ha egy nagy orr van rajta, az mér 80% ra rontja az esélyeit, ha a fülei is nagyon az már 60%-ra rontja, ha szabálytalan az arca az már rögtön elvisz egymaga kb 40%-ot és így tovább. Vannak lánytípusok akik sokaknak tetszenek, van akik többeknek, van akik nehánynak és vannak akik senkinek. De akik senkinek sem tetszenek, annak is azt fogják kommentbe írni, hogy nincs vele baj, pedig ez csak megtévesztés és megnyugtatás. Mert van vele baj, csak nem akarja elkeseríteni. Küldhetsz képet, én őszintén megmondom hogy van e baj. Biológus vagyok, embertanban eléggé jártas.
2012. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Arra vársz hogy őszintén beszéljenek veled? Felőlem..

KÜLDD AZT A KÈPET ÉS NE TÖKÖLJ.Ha komoly véleményt akarsz,akkor meg ne drámázz és bizonytalankodj.

2012. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sokan a megnyerő, igényes öltözködésre, a dús, hajkoronára, esetleg a nagy, kíváncsi tekintetre esküsznek. Mások úgy vélik, a sok mosolygás, az intelligencia, esetleg valamilyen izgalmas hobbi szeretete az, ami felhívhatja a pasik, vagy a csajok figyelmét. Rengeteg tulajdonságot és szokást felhozhatnánk még, ami megnyerő lehet egyesek számára, azonban ezek mind másodlagos dolgok lennének - ugyanis a csábítás első számú eszköze teljesen máshol keresendő. Még pedig önmagadban!


Sajnos igen sok ember szenved attól, hogy képtelen elfogadni önmagát. Ilyenkor nem feltétlenül a külsejével van baja, utálhatja egy-egy rossz szokását, tulajdonságát is, vagy görcsölhet a múltban elkövetett hibáin. Pedig senki sem tökéletes, akkor sem, ha meggyőződésünk, hogy rajtunk kívül mindenki az. Ez az a kérdéskör, amit illene elkezdenünk körbejárni, ha javítani szeretnénk önmagunkról alkotott képünkön, kapcsolatainkon, és nem mellesleg a társkeresésben adódó esélyeinken.


Amíg nem fogadod el önmagad olyannak, amilyen vagy, minden hibáddal együtt, addig nagyon rossz, taszító kisugárzásod lesz. Így elég kevés esélyed van arra, hogy valaki felfigyeljen rád és érdeklődni kezdjen felőled. Amint békét kötsz a benned lakozó éneddel, sokkal jobban fogod magad érezni, megtelsz pozitív energiával, ami természetesen a környezetedben sem marad észrevétlenül. Jobb hangulatban telnek majd a napjaid, többet mosolyogsz és talán többet is jársz majd társaságba, ahol új ismeretségeket kötve hamarosan akár az igazit is megtalálhatod.

2012. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

52%os irnàl privàtot nekem??

kérlek...

2012. nov. 25. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!