Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem terhes vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem terhes vagyok, de a baratom nem vesz komolyan. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A menstruaciom kesik 8 napja,holnap lesz9..Nem is ezert gondolom mert maskor is elofordult mar,hanem ezen a heten tobbszor is meg szedultem,hanyingerem lett,es tegnam meg ma nagyon kivanos vagyok,mindent (amit utalok) azt is ennek,egesz nap csak ennek,pedig alapbol fele ennyitt szoktam enni.A hasam nagyon szur,es barna folyasom van olvastam,hogy a terhesseg jele az is.En ekezet mind mondom a baratomnak es o azt mondja,hogy hallgassak mar ,mert ugyse vagyok az,meg ne beszeljek hulyesegeket,meg ,ha az is vagyok nem tolle,mert a 2ev alatt nem voltam terhes akkor majd epp most,pedig nincs masom..Egyebkent vedekezunk gumival ,es rendszeres szexualis eletet elunk.Anyumnak nem mondthatom,mert nagyon agressziv tipus,szet verne.Holnap veszek tesztet.17 vagyok amugy
2012. nov. 25. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem vettél tesztet,mit parázol? Ha védekeztetek mi a kérdés?
2012. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a nőgyógyásszal és a szüleiddel.
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
először is csinálj tesztet utána ráérsz a többin gondolkozni. gratulálok a primitiv családodhoz és az ugyanilyen primitiv barátodhoz.
2012. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a zabálás, meg a szédülés és hányinger nekem simán a mensi előjele is szokott lenni. A barnás folyás meg nem tipikus terhességi tünet. Holnap veszel egy tesztet és megnyugszol, és meg is jön egyből. Ha meg pozitív akkor megmutatod a tesztet a barátodnak is, és anyuddal is megbeszéled, majd elmész/mentek egy nődokihoz...
2012. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha vettél tesztet és terhes vagy nyugodtan irj talán segithetek....
2012. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a barátod egy faragaltan tuskó! ilyennel nem szokás viccelni sztem!
2012. nov. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!