Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Keressem meg, vagy felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés
A hétvégén utaztam, és ahol át kellett szállni, azon az állomáson dolgozik. Csak egymásra mosolyogtunk először, de aztán ugyanoda mentünk, és bár egy szót sem szóltunk, sokszor találkozott a tekintetünk. Akartam vele beszélni, de már be kellett szállni a vonatba, és az ablak nem nyílt, kimenni meg nem tudtam újra a peronra. Először azt gondoltam, hogy én fújom fel, és egyszerűen csak arra van dolga, de nem tágított a kocsitól, ahol én ültem, és mikor a vonat elindult, integettünk egymásnak. Megkeressem? Csak azt tudom, hogy hol dolgozik, és messze is van, de nem akarom elfelejteni, vagy elengedi őt. Nem tudom miért, nagyon megfogott. Segítsetek!

2012. nov. 26. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy? mert nem mind1... utána tok válaszolni
2012. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Függ attól is, hogy mennyire messze van tőled. Nem vagy egyedül ezzel, nekem is volt (több) hasonló élményem. :) Amikor fősulira jártam, (ami kb. 200km-re volt a lakhelyemtől), sokszor utaztam. Az utazások során engem is hasonló érzések ragadtak magukkal, de mivel tényleg messze volt tőlem az a lány, (150-200km)így nem lett semmi sem a pillanatnyi fel lángolásokból... Visszatérve hozzád: Ha nincs túl messze az illető, meg lehet próbálni tenni azért, hogy valami kialakuljon köztetek. Lehet akár ebből egy nagy szerelem is, melyet a romantikus körülmények is tovább erősítenek. Talán 20-30 év múlva nevetve fogsz a pároddal visszaemlékezni arra, hogy egy válaszoló kis noszogatása segített meg titeket abban, hogy egymásra találjatok :P :D Sok sikert kívánok :)

23/F

2012. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lány vagyok egyébként. Tudom, hogy "hivatalosan" nem nekem kéne utána mennem, de sajnos ő még annyit sem tud rólam, mint én róla... :) 98 km-re van, de szerencsére ingyen utazom a vonaton. Még egyszer köszönöm a biztatást, holnap megyek. :)
2012. nov. 26. 14:24
 4/7 anonim válasza:

2. volnék. Nagyon szívesen :) Majd írj, hogyan alakultak a dolgok :D


Minden jót kívánok még egyszer :)

2012. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát... elmentem, de nem volt ott. Đe akkor sem adom fel, majd megpróbálom újra. :)
2012. nov. 27. 19:52
 6/7 anonim válasza:
Úgy legyen, :) Remélem majd minden jól alakul ;)
2012. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ááh szóval lány vagy. attól függetlenül lépj te nincs sok veszteni valód : D
2012. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!