Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el vagy keressem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy keressem meg? (már lassan fél éve húzom)

Figyelt kérdés

Életem legelső igazi szerelmét már vagy fél éve nem láttam..akkor nem lett a dologból semmi,de nekem azóta is ő jár a fejemben.

Ahogy említettem több mint fél éve megszakadt a kapcsolat;semmilyen módon nem kommunikálunk (ennek fő oka,hogy kollégista lett Mo. másik felén) most nyár van,és lassan haza jön.Felkeressem annak tudtában,hogy azóta biztos volt vagy 3 csaja vagy inkább felejtsem el?(ami már fél éve nem megy)


2010. jún. 8. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát megér ;)
2010. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hu... én is így vagyok most:/ de én már futottam érte eleget...de ha a te hibádból szakítottatok akkor minden képp 1 próbát meg ér !
2010. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazából nem jártnk,de elég szoros baráti kapcsolat alakult ki köztünk.Tudom,hogy tetszettem neki,de nem tudom,hogy annyira komolyan gondolta-e mint én.

És,hogy keressem fel?Milyen indokkal keressem fel,fél év nuku beszéd után?

2010. jún. 8. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
én 1.5éve húzom,szerintem próbáld meg,én is elhatároztam hogy megteszem,bár nem tudom hogyan,de legalább te is megtudnád hogy érez e irántad vmit vagy nem..és még lehetettek barátok!sok szerencsét;)
2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem adj egy esélyt az egésznek de puhatoloz előbb van e esetleg most valakije. De a lényeg hogy vagy így vagy úgy zárd le a kérdést magadban.
2010. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és hogyan keressem fel?
2010. jún. 8. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:

ha baráti kapcsolat volt köztetek, annak ürügyén simán felkeresheted!

ha fent vagytok vmelyik közösségi oldalon, ott sztem a legkönnyebb...v ha nincs fent de most felveszed majdnem biztos h írni fog, kedves régi ismerősnek! :)

v akár msnen....

és ha jól értem most haza megy, amerre te is laksz, kezdeményezz h találkozzatok mint barátok, és ott már látszik h tetszel-e még (tetszik-e még ő?) ill azt is kiderítheted h van-e vkije, stb...


sok sikert!

2010. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!