Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek bejön az, ha egy lány nyíltan rajong értetek és bevallja, hogy teljesen belétek van zúgva vagy inkább gáznak találjátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejön:D
2012. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én csaj vagyok és én ugyan ezt csináltam egy pasival, csak én azt vallottam be h odáig vagyok érte és h vonzódok hozzá, és nagyon örült neki :D

igaz h nem történt semmi, de onnantól kezdve sokkal bensőségesebb lett a kapcsolatunk ;D

2012. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem.

Az oké, ha úgy jelez, hogy mindnekinek feltűnik, de ha kimondja az nem.

(Lehet lepontozni, nekem ez nem jön be:P)

2012. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem bejön
2012. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

A lányok még csinálnak ilyet úgy néz ki:D

Egy nő NEM;)

2012. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vallja be,de ne feltűnősködjön szerintem.
2012. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Imádom az ilyen lányokat! ;)
2012. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak azért imádjátok mert nem a ti fáradságotokba telik.

De nem ennek kéne lennie az alapfelállásnak, de lassan már ez lesz.. kihalnak a férfiak..ilyet meg csak a gyerekes kislányok csinálnak.

2012. nov. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ezt nem szó szerint kell érteni.. Másrészről meg van barátnője, hát mi mást tudnék tenni mint távolról egyre jobban közeledni hozzá? És szerintem meg emberfüggő, hogy ez kinek jön be meg kinek nem, csak mások véleményére is kíváncsi voltam.
2012. nov. 27. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!