Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetek srácokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek srácokkal, akik leszólítanak?

Figyelt kérdés

Bárhol járok (suli,utca,bolt,busz,stb.) megnéznek a fiúk, sokszor rám mosolyognak, és flörtölnek velem, de nagyon-nagyon ritka az olyan, hogy le is szólítanak. Kevés fiú ismerősöm van, és szeretnék új barátokat is(fiúkat, lányokat egyaránt). Hol szerezhetem be őket?:D Edzésekre, tanfolyamokra nem járok, mert nincs lehetőség rá, máshol meg nem igen tudok ismerkedni. Főleg mert félénk, csendes csaj vagyok, nem szólítok le csak úgy embereket. Hova menjek, ahol leszólítanának, és ismerkedhetek?

16/L


2009. aug. 17. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

"Főleg mert félénk, csendes csaj vagyok, nem szólítok le csak úgy embereket"

itt van a lényeg.

Tudod te h a fiúknak is mekkora önbizalom és bátorságot kell összeszedni ahhoz h leszólítsanak egy lányt?Hát kb. ugyan annyi mint neked.Manapság már nem szégyen ha a lány kezdeményez.Járjál bulizni,Disco-ba,ott legalább óránként 3-4 pasi fog majd leszólítani és hívni táncolni.

2009. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem legtöbbet tömegközlekedésen (nagyon sokat utazok szval agy gyakori), meg aluljáróban szólítanak le. mondjuk az aluljárósat nem ajánlom h felszedd :) de tömegközlek.en volt már pozitív tapasztalatom, és azóta is tartó ismerettség :)
2009. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Discoba nem nagyon járok, mert tömegiszonyom van:S
2009. aug. 17. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
ha utcán v bárhol flörtölnek veled v mosolyognak, akkor viszonozd, adj nekik jelet h jöhetnek. ésakkor juönnek. ha kussban bambán ülsz tovább v riadt fejet vágsz, senki sem fog odajönni.
2009. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mennny te oda hozzájuk,ne mindig csak mi.19.F
2009. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utsó válaszoló!:D Hogyhogy ne "MINDIG" csak Ti?:D Sosem jöttök oda... nemhogy mindig.;):P
2009. aug. 18. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!