Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leszólitanak az utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszólitanak az utcán, akkor benne vagy a beszélgetésbe?

Figyelt kérdés
Ha odamegy egy srác a lányhoz, hogy meglátott, és aranyosnak tűnt, ezért idejött :D 17F
2011. jan. 10. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, én nagyon beszédes vagyok, van hogy én megyek oda ismeretlen arcokhoz beszélgetni,mert unatkozom :D
2011. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha legalább látásból ismerem a fiút, akkor benne vagyok a beszélgetésben. De végülis mindenkivel leállok beszélni, csak akkor nem ha nagyon gyanús kinézete van, de gondolom neked nincs. :D


:)

2011. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem a kedvencem az, amikor odamegyek egy vadidegen emberhez, hogy a pénteki programot tegyük át szombatra

ő meg értetlenül néz rám, mint a hülyére

2011. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez sok mindentől függ.

Volt, hogy iszonyúan fájt a fogam és éppen sprinteltem a fogorvoshoz, amikor leszólított egy amúgy szimpatikus srác. Hát őszintén szólva elhajtottam szegényt a fenébe. Nem miatta, hanem mert nagyon nem volt aktuális a dolog.


Volt viszont olyan barátom, akit úgy ismertem meg, hogy tüzet kért tőlem - mint később kiderült, pont azért, mert megtetszettem neki. Beszélgettünk, beszélgettünk, aztán jó darabig együtt is voltunk.


Szóval attól függ, milyen helyzetben szólít le az illető, de alapvetően igen :)

2011. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acel ***** válasza:
ha jó kedvem van akkor szívesen beszélgetek, meg Pesten a vidéki ember még vidéki, az itteniek annyira nem beszélgetősek. :( mondjuk én ritkán megyek oda beszélgetni ismeretlenhez. 22f
2011. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű,hogy benne lennék. persze nem sérteném meg a fiút, csak mondanám,hogy sajnos most nem érek rá és sietek...
2011. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. takarodj, ha nem ismersz. ^^, bunkó vagyok, ezvan.
2011. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!