Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megaláztam egy cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megaláztam egy cigány lányt, szerintetek megátkozott?

Figyelt kérdés

Nem volt igazán semmi baj a kapcsolatunkban, csak annyi hogy nem szerettük egymást, de jól éreztük magunk egymással. A vége nagyon viharosra sikerült, de én szerencsére hamar rövidre zártam a dolgot. Persze pár hónap még kellett után mire kihevertem az egészet, közben megtudtam sok dolgot, ami engem elég rosszul érintett. Elhatároztam, hogy megbosszulom a dolgokat és sikerült is rengeteg ismerőse előtt beégetnem( a mai napig nem tudja egyébként, hogy én volt, a megalázás hogyanját nem írom le részletesebben, mert nem akarom, hogy most magára ismerjen). Ez már 4 éve történt. Viszont azóta egyszerűen képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani senkivel.

Volt, hogy elmentem egy lánnyal sétálni, aztán beleestem egy árok, máskor elhívtam egy lányt randizni és amikor oda értem hozzá akkor ott feküdt a lány fekete macskája döglötten az ajtó előtt. Amikor megtetszett egy lány, rá pár napra összejött a közvetlen munkatársammal. Mi ez ha nem valami átok, ti mit gondoltok?



2012. nov. 26. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Legközelebb megtanulod,hogy csak hozzád hasonlóval kezdj,nem értem miért nem lehet végre megérteni,hogy ne keveredjünk.Függetlenül attól hogy ez kamu kérdés-e vagy sem.
2012. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi bajom lenne a cigányokkal a környékünkön, hogy ők csak átkozódnának...
2012. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Fiatalság bolondság, ma már kétszer is meggondolnám. Egyébként magyar nevelőszülők nevelték fel szóval amúgy rendeben volt a csaj, nem egy putriban szedtem össze. De a továbbiakban lehetőleg ne erre hegyezzük ki a kérdést ha kérhetem.
2012. nov. 26. 22:34
 14/17 anonim ***** válasza:

Anyám egyszer elment egy jósnőhöz kíváncsiságból. Nem ismerték egymást előtte és közös ismerős sem volt. Pontos dolgokat emelt ki anyám múltjából, olyat is, amit nem tudhatott, aztán a jövőről is mesélt neki, volt amikor egész konkrét dolgok valósultak meg belőle. Véletlen? Lehet. Nem vagyunk ezofanok, anyut tényleg a kíváncsiság hajtotta, de ledöbbent pár dolgon.

Az ilyenek szoktak vállalni rontáslevételt. Persze utána kell olvasni fórumokon, hogy kihez érdemes menni, ezt a csajt is úgy ajánlották. Rengeteg a kókler, akik csak nagy általánosságokban tudnak csak beszélni, ezért is érdemes utána nézni. Ha másnak nem, placebónak jó lehet és talán a szerencséd is visszatér. Vagy fel lehet fogni egy kíváncsiskodó kalandnak is.

2012. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

"Az egész ország, sőt egész Európa el van átkozva ezek végett.."


Ez kurv@jo :D


Amugymeg miert nem publikus h mit tettel vele? 4 evvel ezelott volt es gondolod pont olvassa a GYIK-t? vagy wtf?:)


Jojjen zaftos reszletek :)

2012. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem!
2012. nov. 26. 23:32
 17/17 anonim ***** válasza:

ezek miatt a dolgok miatt szerintem tudja,hogy ki az aki beégette.

szerintem ok nélkül nem átkozna meg bár ki tudja?

keress valami átok leszedőt,lehetőleg olyat aki vissza tudja küldeni az átkozóra az átkot.

2013. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!