Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmi jó módszert?

Figyelt kérdés
intim borotválkozás után (habot használok,utána balzsamot..) 1ső nap nagyon szép sima,semmi bőr irritáció utána vagy egy hétig piros pontokkal van tele,meg ilyen kis fehér izékkel mintha mini pattanások lennének,és nagyon piros is az egész.. meg mindig szőrtüsző gyulladásaim vannak.. :( vkinek vmi tipp? Köszi

2012. nov. 26. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szálirányba borotváld.
2012. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyanta?
2012. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak szálirányban? lehetetlen.. és úgy nem is lenne sima.. :/ gyanta? mindenhol? az érdekes lenne.. én utána gondoltam vmire amivel belehetne-e kenni,h ne legyen piros.. :/
2012. nov. 26. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Balzsam helyett próbálj ki egy hagyományos, alkoholos after shave-et. Kinél ez működik, kinél az.
2012. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
első/2.nap minden okés.. de utána jönnek a piros pontok.. :/
2012. nov. 26. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy szortelejites utan a testapolo is jo vagy kezapolo s attol nem jon ki majdsemmi legalabb is en 2. Alkalomtol azt hasznalom bar ferfi vagyok:D
2012. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne borotválkozz, vágd rövidre, akkor nem lesz ilyen problémád. Mégsem dzsungel, és attól még lehet esztétikus.
2012. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Depilláló krém. Aztán sima fertőtlenítés Folyékony hidrogén oldattal.
2012. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!