Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leblokkolok, ha lányhoz kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leblokkolok, ha lányhoz kell közeledni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha józan vagyok, képtelen vagyok odamenni egy ismeretlen lányhoz és megszólítani. Ma is leültem egy nő mellé, és nem csinált semmit csak ült mellettem, éreztem h arra vár, h megszólítsam, de én ilyenkor előadom a megközelíthetetlen, érzelemmentes srácot, és nem csinálok semmit. Ha iszom semmio gond nincs.


21 f


2012. nov. 27. 00:29
 1/4 A kérdező kommentje:
volt már hosszú kapcsolatom, több mint 2 éves, és egy éjszakásom is, de az más volt, ismertem. De egy idegen lánnyal nem tudok mit kezdeni.
2012. nov. 27. 00:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem vagy olyan szerencsétlen hidd el. 2 éves kapcsolat és még más lány egész jó eredmény pláne ilyen felhozatalnál. Nyakamat rá te valamilyen helyes srác lehetsz akiket felszedtek a nők. Én vért izzadva se tudok felszedni senkit, pedig el tudom szórakoztatni ha kell. Miért, mert kicseszett velem a biológia.
2012. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és kifejezetten az ilyen pasikat kedvelem. Mindig én szoktam nyomulni és nem viselem el,ha a pasi nyomul. Ne aggódj,még nagyon sok ilyen nő van.Te csak legyél a nő közelében ,esetleg mosolyogj rá.
2012. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy?

Elmehetnénk együtt csajozni :S :D

Nekem sem megy a leszólítás...

2012. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!