Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA nem akartok a barátságnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA nem akartok a barátságnál többet az ismerőseitektől akkor szoktatok hozzá fizikailag (pl, érintés) vagy non-verbálisan (pl, pillantás) közeledni?

Figyelt kérdés

Be lehet ezt tudni annak,hogy tetszel neki vagy csak simán +ilyen"

18/F


2012. jún. 16. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan barátaim, akikhez hozzá szoktam érni, anélkül h akarnék tőlük valamit. Ez számomra azt jelenti, h megbízom bennük, tényleg a barátaimnak tekintem őket; ezért nyilván nincsenek is sokan (kb 2-en). Gondolok itt pl ölelésre, vállhoz érés, hasba szúrások.
2012. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, egy konkrét lányról van szó vagy csak úgy általánosságban kérdezed? régóta ismered? csak mostanában csinált ilyen vagy ez nála mindig is megvolt?
2012. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egy ölelés belefér, bár szerintem a túl bensőséges barátságokból előbb utóbb több lesz valamelyik vagy mindkét részről.
2012. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de nem.

Nálam elég egyértelmű, ha tetszik nekem v.mi, szóval én nem tartozom a "ködösítők" közé.

2012. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

attól függ, egy konkrét lányról van szó vagy csak úgy általánosságban kérdezed? régóta ismered? csak mostanában csinált ilyen vagy ez nála mindig is megvolt?


Is-is.(általánosságban és konkrét esetben is)

ismerem már egy ideje viszont mostanában kezdtünk el jobban dumálgatni(régebben csak pár szót váltottunk és mostanában egyszer csak elkezdtünk jobban beszélgetni).és igen ezt az utóbbi időben vettem észre.

2012. jún. 16. 23:14
 6/9 A kérdező kommentje:

# 4/5


Lefordítva az én nyelvemre:akkor te ilyet nem csinálsz csak ha tetszik valaki?

2012. jún. 16. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:

a 2-es vagyok :) mindig ő kezdeményezett vagy néha te is? mi volt a legbensőségesebb amit eddig csináltatok pl. ölelés, simulós tánc, vagy csak egy két félreérthető megjegyzés?


te hogy érzed, gondolod hogy annyira eltér a viselkedése az eddigiekhez képest hogy akár tetszhetsz is neki?? és ő neked tetszik?


amúgy hány éves a lány mert a korától függően viselkedhet ilyen szeszélyesen...

2012. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van a dolognak annyi előzménye,hogy egyszer már be próbálkotam nála de elutasított.egy két érintésből gondolom azt amit írtam ill. a viselkedéséből, de ezeket a dolgokat ő kezdeményezte mielőtt megmondtam volna neki akkor is de azóta egy kicsivel(azért nem sokkal) jobban is csinálja. és ő 20 éves és amúgy elég szerény lány.
2012. jún. 16. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:
megint én (2. ,és 7.) ha még mindig tetszik neked és úgy érzed hogy talán te is neki akkor szerintem várj még és figyeld a viselkedését, ha még jobban közeledik ne utasítsd el és még bármi megtörténhet. egy olyan szituációban akár viccesen rá is kérdezhetsz és ha nem tiltakozik még minden esélyed megvan nála :)) sok szerencsét!
2012. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!