Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek egyáltalán szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek egyáltalán szerelmes? Mért vagyok ilyen fura?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Volt jó pár kapcsolatom a legkülönbözőbb emberekkel. Volt másfél éves is - amikor azt mondtam, hogy igen szerettem a barátomat nagyon. de mégsem voltam még szerelmes soha.. lehetséges, hogy valaki nem képes erre az érzésre?

a másik ami aggaszt szintén, hogy kb. sosem élvezem a sexet bárkivel is vagyok. volt már, hogy jó volt természetesen. de nem minden alkalommal. sőt elég elenyésző részben

nem is kívánom sokszor és magát a partnerem sem.

Van valami baj velem?



2012. nov. 27. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi én se voltam sosse szerelmes, bár kiváncsi lennék milyen lehet ,egy éve barátnőm sincs és a leghosszabb kapcsolatom is 1 hónap volt
2012. nov. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
terhes vagyol
2012. nov. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj,csak eddig nem volt szerencséd. Szerintem ez nem képesség kérdése.
2012. nov. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!