Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Történetet elmesélitek?

Tudom semmi közzöm,hozzá de érdekelnek az ilyen dolgok...


2012. nov. 27. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem volt barátnőm :/


Valaki nem szeretne beszélgetni? :)

20f

2012. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy internetes játékban ismerkedtünk meg 6 hónapig beszélgettünk egymással ugye a játékkal kapcsolatosan, aztán kipattant egy ötlet, h már olyan rég beszélgetünk, h találkozhatnánk is.

Augusztus 20.-án össze is jött a találkozó.

Akkor találkoztunk élőben egymással először és nagyon jól elvoltunk egésznap, bográcsozás, sok nevetés, este borozgatás.

Aznap este elvoltunk egymással a sátorban ;)

Másnap reggel megkérdezte, hogy megbántam e amit csináltunk, Én mondtam, h egyáltalán nem, sőt!

Utána a nap hátralevő részében egésznap összebújva voltunk, ismét sok nevetés de elcsattant pár csók is.


Azóta is együtt vagyunk :) Ő 22 éves Nő, Én 20 éves Férfi

2012. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ballagáson a barátnőm fiúja ott volt. Utána buli volt, ahova a srác is eljött. Odajött hozzám és megkért, hogy menjek vele a barátnőmhöz, mert szeretne valamit mondani.

Odamentem, és Ő azt mondta a barátnőmnek. Iza. én szeretlek téged, nagyon jó volt veled. De ebbe a kislányba az első pillantásra beleszerettem. Tudom, hogy a barátnőd, és szemétség lenne itt hagyni téged miatta. Én úgy érzem, hogy ezt a kislányt nagyon szeretem. nem teszem meg, hogy doblak és vele járok. én akkora paff lettem, hogy csak még! próbáltam mondani a barátnőmnek, hogy én nem is ismerem és semmi közöm hozzá, de megkért mindkettőnket, hogy hallgassuk meg. Ő úgy érzi, hogy ettől kezdve nem tud a barátnőmmel lenni, mert csak én járnék az eszébe és ez tisztességtelen lenne a barátnőmmel szembe. Ezért bocsánatot kért a barátnőmtől és mondta, hogy ezentúl nem találkozik vele. Ő, mármint én semmit nem tud az ügyről, most hallok először a dologról Vegyem tudomásul, hogy szerelmes lett belém egy pillanat alatt, és csak velem tudja elképzelni az életét. Nem ismer, de a szemem elárulta, hogy mi összetartozunk. Elmegy, nem akar összeveszíteni bennünket. Inkább lemond rólam, de azt tudjam, hogy ezentúl csak rám fog gondolni , még ha reménytelenül is. A barátnőmtől még egyszer bocsánatot kért és hogy ne bánton engem miatta, és elment. Otthagyott minket. Köpni, nyelni nem tudtunk. Ott sírtunk egymás karjaiban a barátnőmmel. Én a barátságát féltve, Ő meg a fiúját siratva. Csak néztük egymást és nem tudtuk mi van. Borzasztó volt a helyzet. Hazamentünk úgy, hogy megbeszéltük, hogy a barátságunkat ez nem befolyásolhatja.

Napok múltán jött a barátnőm, és hozott egy levelet. Ő kapta a fiútól. Persze bocsánatkérés, meg minden, de arra kérte őt, hogy a borítékban lévő másik borítékot adja át nekem. Én mondtam, hogy egy ilyen szeméttől nem kell levél. Tépjük el. De ő felbontotta. Te! Én még ilyen szép szerelmes levelet nem kaptam soha. mind a ketten halálra bőgtük magunkat. Én meg mondtam, hogy milyen szemét, meg minden, meg Ő is mondta, hogy milyen szemét, meg minden.

És akkor leült a barátnőm, és elkezdte írni a válaszlevelet. Helyettem írta és talit kért tőle a nevembe. Te hülye vagy, hogy írhatsz egy ilyen mocsok szemétládának? De ő írta tovább és a szemem kikerekedett,ahogy olvastam azt, amit írt. Én csak remegtem ott és még nagyobb paff voltam mint amikor a srác bejelentette, hogy szeret. Egy majdnem szerelmes levelet írt a nevembe. Mondtam, hogy ezt nem szabad elküldeni, de azt mondta, hogy üljek le és hallgassam mag őt.Mondjam meg, hogy mivel nem értek egyet? És elkezdte olvasni a levelet. Végigolvasta és kérdezte, hogy na mivel nem értek egyet? Mondtam, hogy semmivel, de végig bőgtem. Na jó, akkor mindennel egyet értek. Akkor boríték és posta.

Én 16, Ő 21 éves volt 18 éves koromig jártunk. 8 hónapja, hogy szakítottunk, de igazából nem mi, hanem az édesanyja az oka. Én szakítottam, de most is szeretem. De nem megyek vissza hozzá. A barátnőm most is a legjobb barátnőm. A barátokra vigyázni kell!

2012. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2007. február 16-án ismerkedtünk meg Debrecenben egy valentin-napi bulin. Egyikőnk sem akart kapcsolatot,neki 3 hónappal a megismerkedésünk előtt lett vége egy 4 éves kapcsolatának.Azóta van egy 2,5 éves kisfiunk és idén augusztus 25-én volt az esküvőnk:)23/N és 29/F
2012. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Társkeresőztem, de csak "szolidarításból" nem igazán érdekelt, így nem is válaszolgattam. Egyik este elkezdtem keresni, csak hogy lássam, mi a kínálat, és megláttam Őt. Nagyon megfogott, írtam neki, visszaírt, két napot leveleztünk, a harmadikon találkoztunk, és szerelem volt első látásra. Ennek ellenére még két hétig randizgattunk, csak utána csókolt meg :) Ez nemrég volt.

24N 25F

2012. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra barátságból és több éves ismeretség után, egyikünk se romantikus típus csak ugy spontán kialakult. Máig se tudjuk mikor van az évfoduló még a hónapba se értünk egyet...
2012. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!