Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze ex vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze ex vagy mostani párotokkal? Kort és nemet is írjatok léccí.

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
sehogy,nem volt még barátnőm 21f
2010. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Társkeresőn. Az exel is és a jelenlegivel is. Az exnek akkoriba én írtam. A jelenlegi pedig ő írt nekem.
2010. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1.: Még gimiből ismertem. Mail, élő tali, "összejövés".

2.: Társkereső.

3. és (remélhetőleg, mivel már össze is házasodtunk,) utolsó: Társkereső

2010. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26/F
2010. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Alba volán, kék színű buszán 23F
2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mostani barátommal egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, álltam és headbangeltem ő meg odajött hogy milyen aranyosan teszem ezt, és elkérte a telószámom. Visszaordítottam neki, mert közben dübörgött a mötál: -Mivaaan? Erre elővette a telefonját és rámmutatott. Megadtam neki, aztán egy hónapig nem kerestük egymást, végül ráírtam msnen, mondom próba szerencse. Azóta együtt vagyunk 2 éve és imádjuk egymást!! Ez volt életem egyik legjobb döntése:)
2010. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel elmentünk beülni egy kávézóba és véletlenül összefutottunk az egyik haverjával aki még egy haverjával volt, és hát gondoltuk elmegyünk sétálni velük és egész este ott maradtunk:) másnap már elmentünk 4en moziba...és jött az egész magától. és pár hónapja vége lett:S 17/L
2010. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14:14-nek! Rázd a fejed!
2010. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Csak egy barátom volt, őt akkor ismertem meg mikor osztályunkba jött. 1 hónapig bírtam(mert rájöttem, hogy egy hüje köcsög (: ).

15/L

2010. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 évvel ezelőtt ismertem meg a teniszpályán. felidegesített, mert visszadta az addig általam visszaadhatatlannak tartott tenyeresemet :P. azóta sem kaptam ki annyira...4 éve a férjem :) 28/N
2010. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!