Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket menyire érekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket menyire érekel a lányok külseje, mit néztek rajta?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Elég ha csak kicsit csinos, vagy kicsit molett is simán jöhet. Arcra is bőven elég ha átlagos, de ha csinos és kissé szabálytalan az arca, akkor is vonzó lehet, sőt a jellemével meg simán lehet fullos is. Inkább fordítva kellene ezt feltenni, hogy a lányokat mennyire érdekli a pasik külseje. Mert a válasz, az hogy maximálisan, kívül belül alfa legyen. Ez pedig tény, akár tagadják a lányok akár nem.
2012. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyira mint a lányokat a pénisz paraméterei.
2012. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az arcát. Persze az is feltűnő ha van melle meg jó feneke, de ha nincs akkor is lehet nagyon szép.
2012. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az arcát.
2012. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és a dagi lányok nagy mellei nem számítanak, mert az alak is fontos. De elsősorban az arc. Különben szerintem mindenkinek lehetne szép arca, csak sminkelni kéne. Padtársam is mennyivel csinosabb ha kihúzza a szemét...
2012. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1. nekem nem kell a fiúnak kívűl bellül alfának lennie és ezt komolyan mondom
2012. nov. 26. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Az arca nagyon, bár kicsit mást nézek rajta, mint általában a fiúk. Amúgy meg nem igazán érdekel. Ha kedves, szeretetreméltó, és normális gondolkodású (ami azért magába foglalja, hogy mégse legyen nagyon szélsőséges az alakja) akkor nekem mindegy, hogy hogyan néz ki.
2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Körülbelül annyira érdekel, mint a 2 helyesírási hiba a kérdésedben: az a baj, hogy hiába van meg a jó összhatás, de ha van benne 1-2 hiba, akkor mindig arra téved a tekintetem...
2012. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekel. A külső is, meg az is, hogy le tud-e írni egy 8-10 szavas mondatot helyesírási hiba nélkül.
2012. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Külső 40% első 60% ot nyom latba nálam!
2012. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!