Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a haverom feleségév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a haverom feleségével! Hogyan tovább? Elmondjuk?

Figyelt kérdés
Már amióta gyerekek vagyunk azóta ismerjük egymást kb 20 éve.Minden hülyeséget együtt csináltunk ás jóban rosszban kiálltunk egymás mellett.Viszont azt hiszem ezennel vége...elvett egy lányt 4 éve.A lány rám hajtott már az elején éreztem hogy valamit akar tőlem,így probáltam is magam távol tartani tőle mert nem tagadom nekem is bejöttés tetszett.Nekem 1 éve nincs senkim és hát egy gyenge pillanatban sikerült "levennie" a lábamról és megtörtént a dolog.Hányingerem van magamtól és az egésztől!Tudom ha elmondom akkor vége köztünk is a barátságnak és a házasságának is.Viszont azt sem szeretném ha hazugságbanélne,így nem tudom mi tévő legyek.Mit tennétek?
2012. nov. 27. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell mondanod. Ezt a barátságot elszúrtad. A múltra való tekintettel legalább ne hagyd hazugságban. Ne alázd meg jobban.
2012. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az Józska?
2012. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
addig mond el neki amíg nem lesz közös gyerekük. most még könyebben eltud tőle válni
2012. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Béci, ugye nem Te vagy?
2012. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!