Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fórumozók, panaszkodók, valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fórumozók, panaszkodók, valaki?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb ha a fiúk nem szidnának minden lányt a lányok meg leszállnának a fiúkról? Én is észre vettem már hogy vannak szemét srácok, de ettől még nem hiszem hogy mind ugyanolyanok, pláne nem hangoztatom!

Megtennétek hogy nem írtok ilyen utálkozó stílusban, kérlek? Mert ez már komolyan elkeserítő. Ezen az oldalon a többség a másik nemmel való problémái miatt van fent, szerintem mind kaptunk eleget akkor nem lenne jobb ha segítenénk egymást?

nem érdekelnek a negatív válaszok, nem várom hogy válaszoljatok nekem, csak magatoknak adjatok választ! Csak egy kérés- kérdés, ez nem több.


2012. nov. 27. 19:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igazad van, de hát, az emberek többsége ragaszkodik a rossz érzéseihez és jól esik nekik ha ezért másokat hibáztathat:) Nézd el nekik:) 24F
2012. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ok.
2012. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
kétlem! legalább kiadják magukból... vagy jobb lenne ha megerőszakolnának lányokat vagy épp bombát robbantanának?
2012. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm első:)

Te jó ég 3., erről szó sincs:D

2012. nov. 27. 19:38
 5/23 anonim ***** válasza:
Kár volt kiírni a kérdést, mert a trollok többsége éjjel jön ide. Egyébként tetszik ahogy gondolkodsz. :-)
2012. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Az összes lány r*banc.

Szerencsére minden fiú érzéketlen bunkó,aki csak dugni akar:DD

2012. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Panda Péter ***** válasza:
teljesen értelmetlen a fáradozásod. mivel ezeket az embereket általában a túlfűtött érzelmek, vagy a trollkodás vágya vezérli, nem fogsz tudni rájuk hatni hideg logikával. az egyetlen amit tehetsz, hogy el sem olvasod, amit írnak.
2012. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Zohan: kösz a figyelmeztetést, de nem baj:D ha elolvassák az már jó, ha meg örömüket is lelik a kérdésben akkor mi a baj?:D
2012. nov. 27. 19:43
 9/23 A kérdező kommentje:
Panda Péter kösz a tanácsot, de miért tennék ilyet? Egy bizonyos szintig mindenkinek szüksége van rá, hogy meghallgassák- akik ezt a figyelmet élőben nem kapják meg, azok ide írnak, ez már csak így megy(: nem zavar, legalább tudom hogy minimum végigfutották a kérdést:D
2012. nov. 27. 19:46
 10/23 anonim ***** válasza:

igazad van, de nem lesz foganatja.

Hogy miért? Mert sokan csak csöpögni járnak ide, vagy nem tudják felmérni, vagy nem akarják, hogy a másiknak gondja van. Esetleg olyan gondja, amit a válaszoló csípőből megold, és nem érzi át a kérdező gondját. ( Hogy lehet ilyen hü lye valaki?)

Vagy eleve olyan provokatív kérdést tesznek fel, ami felébreszti az alvó Trollokat. Mindez együtt azt eredményezi, hogy lesznek hü lye kérdezők, válaszolók és provokátorok.

2012. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!