Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fórumozók, panaszkodók, valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fórumozók, panaszkodók, valaki?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb ha a fiúk nem szidnának minden lányt a lányok meg leszállnának a fiúkról? Én is észre vettem már hogy vannak szemét srácok, de ettől még nem hiszem hogy mind ugyanolyanok, pláne nem hangoztatom!

Megtennétek hogy nem írtok ilyen utálkozó stílusban, kérlek? Mert ez már komolyan elkeserítő. Ezen az oldalon a többség a másik nemmel való problémái miatt van fent, szerintem mind kaptunk eleget akkor nem lenne jobb ha segítenénk egymást?

nem érdekelnek a negatív válaszok, nem várom hogy válaszoljatok nekem, csak magatoknak adjatok választ! Csak egy kérés- kérdés, ez nem több.


2012. nov. 27. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Pédául ilyenek, amit most tett fel valaki. Ki Ő, Tudatlan, vagy provokátor?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__36..

2012. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
kérdező! tök 8 mit írsz ide ki úgyse fognak rá hallgatni, természetesen vannak normális emberek itt még, akik tényleg segíteni akarnak, de vannak fent egy csomóan, akik nem is tudnak választ, tanácsot adni a kérdésre, csak kihisztizik magukat itt fent vagy csak unatkoznak... vannak olyan sértő, elítélő válaszok is, ami igazából trollkodás lenne, de a kérdező komolyan veszi :S sajnos elég szomorú hogy mennyi önsanyargató ember van itt fent. az akaraterő nulla, a makacsság meg végtelen, na meg a hülyeség :D
2012. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Érdekes amit írsz:) nem várom el, hogy legyen "foganatja", egy "hátha" már elég. Ha tudom, hogy valaki legalább egy fél percig amíg a kérdést olvasta amit kiírtam, figyelt rá egy pillanatig máris többet érek el mintha ki sem írok semmit csak figyelem ahogy a lányok és a fiúk egymás torkanak ugranak.

Nem ismerek olyan embereket mint te, akik képesek valamire ilyen hamar rámondani hogy lehetetlen, álmodozás. De abban biztos vagyok, hogy jó a következtető-képességed, mert nagoyn bízol benne(: csak az embereknél mindig van egy százalék ahol nem lehet tudni.

2012. nov. 27. 19:59
 14/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a kérdés nagyon szimpatikus, hogy az általánosítgatást hagyjuk, csak az az érdekes, hogy hasonló előítéletet tartalmaz maga a kérés is, ugyanis bár fiú vagyok, de életemben egy rossz szót nem szóltam a lányokról, pláne nem a hátuk mögött név nélkül. De magával a tartalommal maximálisan egyetértek!
2012. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Tudatlan? Provokátor? Nem hiszem hogy bárki rámondhatná valakire hogy tudatlan, ez nekem olyan megalázóan hangzik... A tudatlanság lehet a tudás hiánya, vagy a téves tudás birtoklása, nem? Ha valakinek hiányzik a tudása arról ő nem tud, okos embernek érzi magát és a hiányzó dolgokat pusztán az önbizalma segítségével pótolja az életében. Tud megoldást találni arra amit nem képes megoldani magától. Ha kiírja a kérdést az már jelzi azt, hogy egyfajta elérését a válasznak már kigondolta, érti, Tudja! Mert ha más emberek segítségével jut hozzá az már részben az ő sikere is.

hupsz, ez jó hosszú lett :/

2012. nov. 27. 20:07
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves 14.! Ne haragudj, a kérdésem nem azok miatt írtam akik olyanok mint te. Örülök, hogy vannak még ilyen emberek és azokat akik gyűlölködő válaszokat írnak sem akartam általánosítani. Mindnek más oka van, képtelen dolog lenne őket egy kalap alá venni.

bocsi, megint nem tudtam magam teljesen tisztán kiifejezni a kérdésemben(:

2012. nov. 27. 20:11
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem ,neeem, figyelj! Az a bajod kérdező, hogy fáj az igazság. Az igazságot pedig kerek perec ki kell mondani. nem érdemes hazugságokba, álmodozásokba, soha be nem teljesülő reményekbe feledkezni, mert elmegy melletted az élet. Te meg csak vársz,remélsz, aztán sehol se vagy. Ki kell mondani nyersen, őszintén amit tapasztalunk nagy általánosságban, és itt ezen a teljesen névtelen helyen ki lehet,sőt ez az elvárás. Itt nincs helye kegyes hazugságnak! AZt kap az ember a bugyuta baráti körétől meg anyukáéktól eleget álatában. Itt az igazság órája jött el!

A nőkről pedig nagyon sok férfinak megvan a véleménye, nem alaptalanul írják. El kell fogadni. Hagy szidják őket, legalább kisebb lesz az arcuk. Ez visszafelé is égaz egyébként. És igen mindig van egykét kivétel, akik rendes emberek, de ezek a kijelentések sejthető hogy a sok fórumozótól nem rájuk irányulnak. Tehát csak az veszi magára, akinek inge. Akinek nem, az elméletileg le se kéne hogy fossa ezt a sok gyülölközést, mert ő nem szolgált rá. Tudják ,érzik azok a szemétláda disznók, hogy kikről van itt igazából szó, melyik társadalmi rétegekről ,féle fajtákról.

2012. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Itt csak a hapsiknak van baja, úgy 90%-ának, ha megfigyelted. Napi szinten 15 ilyen sírós kérdés van, a nők alig szólalnak meg.
2012. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez így van. Miért is hápognának a nők? Nem nekik kell alaphelyzetben udvarolnia, kurbliznia hogy kialakuljon a párkapcsolat. Ők csak fogadják a pali közeledését, és lazán elhajtják a fanyar picssába, általában!. Persze hogy nincsenek lelki bajaik. Nem nekik kell szorongani, tervezni,hogy hogyan s mint legyen, nem ők a pofára ejtett fél, nem nekik van kangőrcsük mégis. Tehát miért is hááápognának a nők? nem vagyok valahogy meglepődve ezen.
2012. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

17! Álmodozni reménytelen dolog? Ha valaki tesz érte miért lenne az? Ha megálmodsz valamit amit szeretnél akkor nem az élet része hogy küzdesz érte?

Nem szeretem látni ahogyan az emberek marják egymást, talán ez baj?:(

2012. nov. 28. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!