Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs szex, de én akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex, de én akarom, akkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja nincs szex, mert a barátnőm "nem kívánja". Én viszont már nagyon akarom... itt a hétvége, egy jó alkalom, hogy összejöjjön, de már most sugallja, hogy nem lesz semmi... Pedig minden hétvégére megígéri, hogy milyen jót szeretkezünk... Aztán amikor oda kerül a sor, csak benyögi, hogy bocs, de ez fáj, az fáj, nincs kedvem...stb...

Hogy érjem el, hogy legyen szex? Megcsalás veszélye nem áll fent :)

F19

L18



2012. nov. 27. 20:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hallod, ennyiből leveszem, hogy a kapcsolatod gázban van...

ha szerelmes beléd, akkor kívánja.. ha viszont úgy érzi, hogy nem szeret, akkor nem fogja kívánni... vidd el sétálni, menjetek fürdőbe.. töltsetek idilli fél napokat együtt és akkor a hétvégén még van esélye, hogy nem fog fázni a farkad, de szerintem most pont nem ezen kéne aggódnod

2012. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igazából a szexen kívül minden okés. A suli miatt csak hétvégén lehetünk együtt, de minden nap látom...

Dobni nem akarom, ő meg nagyon bújós típus :) állandóan csak ölel meg csókol, de szex az semmi...

2012. nov. 27. 20:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Az asszony tavasz óta nem akar...nem szeret..rossz tudom.
2012. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Pettingig sem juttok el?

Szerintem kényeztesd egy kicsit, szervezz egy romantikus estét, aminek a fénypontján vesd be magad! :D ha pedig nem akarja, akkor beszéljétek meg ott, hogy te már nagyon régóta szeretnéd, mégis mi a problémája.

2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elárulok egy női titkot: soha nem utasítunk el egy olyan férfit akivel jó a szex. Ha szerelmesek vagyunk egy ideig eljátsszuk, hogy élvezzük, de belefáradunk és elmegy a kedvünk az egésztől.

Gondolkozz el ezen.

2012. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

előző hétvégén volt petting, de miután több mint 10 percig kényeztettem szájjal, azt mondta, hogy fáj a hasa és nem szeretne velem lefeküdni...

Fogamzásgátló okoz libidó csökkenést. Ez lehet a baj? Ha igen, akkor váltani kell?

2012. nov. 27. 20:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Valszeg a fogigatlo okozza.Lehet,hogy a valtas sem segit.
2012. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tyler913 ***** válasza:
100%

Hát...El kell keserítselek,de jó eséllyel gond van nálatok. Néhány variáció:

1. Nem izgatod fel/nem vagy jó az ágyban

2. Van valami gondja Veled,ami így kulminál

3. Neki van valami problémája a háttérben

4. Túlságosan needy,nyomulós vagy vele


Szerintem próbálj meg őszintén beszélni vele,megkérdezni,van-e valami,amit nem mond el Neked. Elsősorban rá figyelj most,és ne a saját testi igényeidre.

2012. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már többször beszéltünk erről, ezért már kellemetlen részemről felhozni megint, mert múltkor is megsértődött...

Az volt a válasza, hogy ő nem mindig kívánja és hogy ezt én értsem meg. Meg hogy ő őszinte velem, ezért inkább elmondja a problémáját...Meg ilyenek...Megígérte hogy változtat rajta. Ez volt két hónapja!!!

Azóta szépen változtatott :/Már a havi egy sincs...

2012. nov. 27. 21:09
 10/16 Tyler913 ***** válasza:

Az is lehetséges,hogy egyszerűen különböző mértékű a libidótok.Régebben milyen gyakran csináltátok?


Egyébként ha tényleg nincs gond nála az érzelmi oldalon,akkor esélyes,hogy már nem izgatod fel,mint férfi. Az cumm.

2012. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!