Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs szex, de én akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex, de én akarom, akkor mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja nincs szex, mert a barátnőm "nem kívánja". Én viszont már nagyon akarom... itt a hétvége, egy jó alkalom, hogy összejöjjön, de már most sugallja, hogy nem lesz semmi... Pedig minden hétvégére megígéri, hogy milyen jót szeretkezünk... Aztán amikor oda kerül a sor, csak benyögi, hogy bocs, de ez fáj, az fáj, nincs kedvem...stb...

Hogy érjem el, hogy legyen szex? Megcsalás veszélye nem áll fent :)

F19

L18



2012. nov. 27. 20:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És ha már nem néz rám férfiként, akkor már annyi a kapcsolatnak?
2012. nov. 27. 21:13
 12/16 Tyler913 ***** válasza:
100%

Nem biztos.Neked kell eldöntened,hogy inkább más lánnyal kezdenéd elölről,vagy megér ő Neked annyit,hogy küzdj egy kicsit érte és magadért.

Ha az utóbbit választanád: elég bonyolult szitu,mert változtatnod kell a viselkedéseden. Nehéz ezt úgy elmagyarázni,hogy nem ismerlek. Az én praxisomban is volt hasonló helyzet,én úgy oldottam meg,hogy elkezdtem kicsit hanyagolni a csajt. Nem lógtam rajta,nem ugrottam azonnal,ha fütyült,viszont amikor találkoztunk,akkor igyekeztem nagyon domináns és férfias lenni vele. Pl. határozottan kezdeményeztem,és ha elutasított,egyszerűen hanyagoltam. Odaültem a gép elé,vagy olvastam valamit,és tojtam a fejére.DE! Nem sértődötten,mint egy óvodás. Úgy kell hozzáállnod,hogy Te teszel neki szívességet,Te teszel vele jót,ha szexelsz vele.Ha nem kér belőle,akkor az ő dolga,Te megvonod a figyelmed.Szóval eléggé át kell értékelni a magatartásodat,mert addig,amíg a szexre úgy tekintesz,mint szükségletre,amiben rá vagy szorulva,addig ki vagy szolgáltatva neki,és az minden,csak nem izgató.

De amint érzi,hogy Te domináns férfi vagy,aki más nőtől is megkaphatná,amit akar,egyből kívánatosabb leszel a szemében. Érthető a dolog?

2012. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 macintosh ***** válasza:
41%
Hidd el, hogy akkor jársz legjobban hosszútávon ha dobod, mert ez csak szenvedés! 44/F
2012. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 csáko86 válasza:
41%
Szerintem dobdki a csajt egy kapcsolat nem a sexen alapul de az is kell hozzá 19 évesen én nem könyörögtem egy csajnak se "ha nincs itt, van ott" :)
2012. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tyler913 Igen, érthető :) köszönöm a válaszokat!:)
2012. nov. 28. 16:00
 16/16 anonim ***** válasza:
ezt a kapcsolatot felejtheted...
2012. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!