Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tenne, hogy nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenne, hogy nekem is lehessen végre egy aranyos, pici pöttöm barátnőm?

Figyelt kérdés
Láttam egy ronda, szemüveges, magas srácot és olyan aranyos, pici, 155cm körüli barátnője volt, a mázlista, én is ilyen lányokra bukom, talán azért is, mert magam sem vagyok magas fiúként, mégsem találok olyan lányt, aki külsőre és jellemre is megfelelne és én is neki. :(
2012. nov. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Köss alkut a Sátánnal.
2012. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2012. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyere a sulimba.. van egy pár:)
2012. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
add el a lelked!
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért jó olvasni,hogy van,akinek tetszik,ha egy lány törékeny és pöttöm.Magam is az vagyok...no meg foglalt.Én mégis leginkább azt tapasztaltam a környezetemben,hogy a magas,vékony,modellalkatú,nagyképű csajok az etalon.
2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne legyél ronda, bal*asz és idegesítő. Nagyjából ennyi.
2012. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is kis termetű vagyok,vékony :D

én is azt veszem észre mint az egyik előttem szóló,hogy a magas modell kinézetű bunkó lányokat jobban szeretik a fiúk :/

2012. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!