Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen egy bájos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen egy bájos és aranyos nő?

Figyelt kérdés
Ha ezt a két kifejezèst halljàtok, milyen nő jut eszetekbe?

2012. nov. 7. 19:50
 1/9 anonim válasza:
0%
PONT OLYAN XD
2012. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anna Kendrick
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szép lány aki állandóan mosolyog
2012. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szép és kedves lány, ritkaság
2012. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy konkrét lány akire gondolok nem írom ide a nevét de csodálatos, jófej, okos vicces és eszméletlenül gyönyörű, akivel bármikor órákat beszélhetek aranyos mosolya van, szépen nevet, megbízható és a legjobbat akarja nekem még akkor is ha ez nem lehetséges vagy ha neki az rossz lenne :)
2012. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik. Egy idő után minden nőből házisárkány lesz, legyen most bármily kedves és aranyos.
2012. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó elötti: és az neked miért jó ha neki rossz? :O persze én próbálom a maximumot nyújtani magamból, de odáig nem folyamodnék hogy nekem rossz legyen...
2012. nov. 7. 22:50
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nem a kulso adja azt hogym valaki bajos ...Ez ojas valami amit nem lehet tanitani ! Ne ertsen senki ferre a kulso igenis szamit de csak 50 % -ba . Engem is egy tok ojan csaj akit nem tartottam szepnek (legalabbis nem tetszett nekem) elbajolt es majdnem beleszerettem ! Tok fura de igy van .

Hogy neked is segitsek , az artatlan , torekeny "kislany" - aki baromi jol nez ki es nincs ojan hire hogy fuvel faval osszeal .


Es a legfontosabb szerintem az ha egy (fenti) adottsagokkal rendelkezo lanyhoz nehez hozzaferni ! Magyarul ha flortoltok egy kivalasztott szemelyel nem jelzitek hogy ellenetekre lenne a dolog DEEEEEE keretitek magatokat , meg kell dolgozni es kuzdeni ertetek hogy belemenyetek a jarasba (es nem vagytok lotyok hogy holnap ugyanezt eljatszod egy masik pasival) akkor BARKIT , ismetlem BARKIITT Megkaphattok !!(99,99%)-ba

2012. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel mi jut eszembe?


Aranyos muki bogárszemű hosszú kócos barna hajú csajszi, akinek az arca nem tüzes, nem dögös, s nem kihívó, egyszerűen bájos ahogyan te is leírtad. Emellett egy összekuszált ágyon csücsül hosszú buggyos sötét de meleg és kellemes tapintású pólóban, hosszú nadrágban, akár tréner, akár farmer (ez esetben enyhén szólva az a kivágottabb), lábfején fehér, vagy rózsaszín/lila zokni, vagy mezítláb, lábait összehajtva térdén kuporgatva tapiz egy bögre forró teát, és azt iszogatja, közben rám pillant és gyengéd mosollyal ajándékoz meg. :) (21/F)

2012. nov. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!