Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm most lesz 17 éves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most lesz 17 éves! Tanácstalan vagyok mit vehetnék neki születésnapjára! Mi illene egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak sablonos dolgok, mint például a parfüm, plüssfigura, könyv, ékszer, stb... de te gondolom valami különlegeset szeretnél. Meg hát ez attól is függ, hogy a lány milyen beállítottságú. Én például 17. szülinapomra egy nagyon szép karkötőt kaptam a barátomtól, de ha interneten beírod egy keresőbe hogy egyedi ajándékok, akkor válogathatsz bőven az ötletek közül.
2009. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NAmármost csak az a baj az ékszerrel, hogy majdnem mind1ik ujján gyűrű van két kezén karláncok 3-4 nyaklánc így ékszer kilőve... Könyv.. hehe nem szeret olvasni tehát nempálya..Plüssállat túl snassz Parfüme van 1000 nem akarok 1001.-et ezeket én is végig gondoltam. De köszönöm megsasolom a Különleges ajándékok oldalon :)
2009. aug. 17. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
a farkad.
2009. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem vegyél neki egy szexi háloinget:D én azt kaptam a barátomtol 17. szülinapomra:D


vagy lehet csináltatni ojjan polot vagyakármilyen ruhanemöt ( akár BUGYIT is ) amin egy közös képetek van:D válassz ki rolatok egy jo szexis képet és vasaltasd rá egy sima fehér bugyira :D

szerintem ennek is örülne

2009. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem örülne egy olyan szép ékszertartó dobozkának, amibe több ékszer is belefér. Valamilyen ékszertisztító dolgot is vehetnél.
2009. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!