Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek csinos, kedves szingli lányok?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem értek veled egyet, mert ismerek jó pár ellenpéldát.
2012. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszi a tutit :-) Akkor csak Tibetbe kell átruccannom...:-) Pedig azt hittem, hogy közelebb is van ilyen lány...Csajok elkísérne valaki a hosszú úton, hogy ne unatkozzak? Ne parázz lenne miről beszélgetnünk, hisz jártam már Tibetben, jó a nyelvérzékem és megvédenélek a jetiktől is :-)
2012. nov. 29. 12:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem léteznek!!!
2012. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
még szép:) sok szingli lány nem azért szingli,mert nem lenne kivel járnia,hanem mert még várja a szőke herceget:)
2012. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Thom12 ***** válasza:

Még egyszer elmagyarázom:

Egy pozítív női tulajdonság

előfordulási aránya a földön

élő összes nő között: 0,01%

Tehát minnél több jó tulaj-

donságot szeretnél extraként

annyiszor csokkented saját

esélyeidet. Amikor megtalálod

végre, sok megpróbáltatások

árán, akkor közli veled, hogy

te neki kevés vagy, mint

mackósajtban a brummogás

és húzzál el!

Ennyit tudok segíteni!

2012. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15ös nem tudom ,mért gondolod így ,biztos sok sérelem ért már az életben ,de attól még nem kellene elítélned úgy amblokk az összes nőt!és igenis léteznek kedves nők:) /14-es/
2012. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!