Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal minden alkalommal védekeztünk, de a menzeszem már 8-9 napja késik. Sosem pontosan jön meg, de ilyen hosszú késés még nem volt. Ma reggel az első vizeletből csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Lehet, hogy mégis terhes vagyok, vagy 8 nap után már eléggé pontos?

#késés #terhes #védekeztem
2012. nov. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Rajta van a teszten, de ha negatív, akkor kétlem terhes vagy, illetve csinálj még egy tesztet 1 hét múlva az már tuti pontos lesz.:)

Ha meg nem rég vesztetted el, akkor a hormonháztartás megborulása okozhat ilyet.:)

2012. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 éve élek már nemi életet.

Leginkább az érdekel, hogy 8 napos késés után lehet-e pontos, a legutolsó szexuális kapcsolatom még a késés előtt 1 héttel volt.

2012. nov. 28. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hét + 8 nap = 15 nap. Így értetted?


A legtöbb teszt az aktus után 14 nappal már megbízható eredményt mutat.


Ennek ellenére nekem csak a 20. nap körül lett pozitív a tesztem, addig végig negatív volt (és biztos, hogy akkor jött össze).


Ha mindig megfelelően védekeztetek akkor nagyon kicsi az esély. Azért, ha nem jön meg, ismételd meg később!

2012. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!