Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagytöbbsége meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagytöbbsége meddig fogja még ezt a szánalmas kérdést feltenni akkor, mikor ész érvekkel vitázni kellene?

Figyelt kérdés

Rohadtul unalmas már, igen-igen én is kaptam már meg, de többször láttam máshol is, h valaki valamit kijelent a nőkkel kapcsolatban és ez negatív, akkor a reakció mi?

Mi van nincs nőd?Nem kellesz a nőknek?

Meg a stb szánalom.

Talán a nők ilyen tökéletesnek érzik magukat, h ha valaki róluk rosszat ír az már csak bosszú lehet és nincs alapja?

Kb 10 évvel ezelőtt hallottam ezelőtt valami hülye vígjátékban, azóta már nagyon lejárt egy szöveg....


Mégis a kis sok független, határozott amazon olyan kis karakánnak érzi magát, aki milyen jól megmondta-_-""

Persze, most h ezt a beszólást már nem lehet ellőni jön a kérdés azonnali törlése......

Szánalom a köbön...



2012. nov. 28. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaja,:D:D attól hogy van egy szép barátnőm akit szeretek, még látom, hogy a nők nagy része milyen. És nem fejtem ki inkább, nem akarok csúnyákat írni:D:D:DD 24F
2012. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát kérdezö, a legtöbb aki a nöket szídja, az azért teszi, mert ideges, hogy neki nem jön össze.


Nem alaptalan a dolog :)

2012. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem nő specifikus, ez általános emberi tulajdonság, hogy mindig inkább a másikban keressük a hibát, mint magunkban. Ennek részeként van jelen a probléma, amit megfogalmaztál. Tényleg igazad van, de ugyanezt fordítva is el szokták játszani, ha egy lány mond rosszat a férfiakra, akkor biztos csak kövér, rusnya, kurv@, aki mindenkivel lefekszik, és akkor persze hogy olyanokat fog ki stb.
2012. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

én attól kapok frászt, hogy a sok IQ light gyökér itt rinyál , ahelyett, hogy változtatna magán és persze ilyenkor minden nő k.rva és mindennek le vannak hordva.


én sem vagyok 10/10-es pasi mégis olyan csajom van, hogy itt mindenki sírva könyörögne egy pillantásáért.

2012. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt most feltétlen muszáj volt megosztanod velünk ? :D

Egyébként ha nem vetted észre, kb tizszer annyi pasi nyavajog itt mint lány és egy kicsit fárasztó tud lenni ha egy hét alatt ezerszer felteszik ugyanazt a kérdést kis változtatásokkal.

2012. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az külön tészta, h a sok szerencsétlen nem tud becsajozni.....

De mondjuk leírom, h a nők nagy része szerencsétlen a vezetéshez, abból, h jön az, h nincs barátnőm?

2012. nov. 28. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem...de ilyen kérdést még nem is láttam itt :DDD
2012. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
amiket mondasz azok tipikusan az üresfejű feministák vitatechnikái.
2012. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

" tipikusan az üresfejű feministák vitatechnikái."


Kb.

2012. nov. 28. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod amikor rendesen szépen megírnak valamit , hogy hogyan kellene változtatniuk vagy éppen ,hogy miért gondolják rosszul akkor jó lenne ha el is gondolkoznának rajta nem egyből támadni, meg belelátni hülyeségeket a segítő írásokba. Pedig általában ilyen válaszok jönnek vissza, ha az ember próbálna segíteni.

Aztán ugye mind két félnél elszakad a cérna, ezeknek segíteni? Lehetetlen. Csak magukon tudnak segíteni, hiába beszél az ember nekik először normálisan, ha nem veszik a fáradtságot és elgondolkoznának rajta...Ha még ennyire sem képesek, akkor mit várunk el tőlünk? Sok hasonló kérdéshez írtam szépen, normálisan. De amikor 100x-ra is ugyanolyan válasz jön vissza, minden ész érvet nélkülözve, dühösen, támadva, akkor nem csodálom már,hogy hasonló kérdésekhez már nem tudnak írni normális választ. Írhatsz te bármit, úgy sem fogják fel. Csak a saját kis sértődöttségüket fogják újra és újra leírni, ahelyett hogy gondolkoznának.

2012. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!