Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ok. Nagyon szanalmas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok. Nagyon szanalmas egy kerdes, mar mindenkinek elege van belole de segitenetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok az osztalytarsamba. Az sem erdekel ha o semmit sem erez irantam csak szeretnem tudatni vele. Nem tudom a szemebe mondani, ez szoba sem johet. Kerlek segitsetek

2012. okt. 11. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Add meg a számát, elmondom én...
2012. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Cuki
2012. okt. 11. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
írj neki levelet és dugd el a táskájába vagy a tesicuccába c:
2012. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát úgy mutasd ki hogy pl. oda mész hozzá beszélgetni, ő azonnal lefogja vágni max. ha nem akkor mond hogy : nagyon bejössz nekem.
2012. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj mögé és úgy mondd...
2012. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
térdelj le és szeresd
2012. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A.Romanov ***** válasza:
Sosem értettem ezt a köntörfalazást, légy ember a talpán, állj elé, nagy levegő és mondd meg neki.
2012. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szoba sem johet h nyiltan megmondjam neki, egyszer elmondtam egy fiunak o meg kirohogott es azt mondta en senkineksem kellek meg a f.aszat se kene leszopjam. Na azota semmi direkt bevallas.
2012. okt. 11. 21:47
 9/12 anonim ***** válasza:

szóval belefutottál egy bunkóba és ezekután örök életedre anonymus modjára galambpostával fogsz szerelmes leveleket küldözgetni..?



nah most aszem nem mondok semmi csunyát..



az élet és a szerelem a pofára esésekröl és a kudarcrol is szol.. nem csak az örömröl

2012. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azt írtad, az sem érdekel ha ő nem érez irántad semmit, így nincs mit vesztened.Állj elé és mondd el neki és közben gondolj arra, hogy lehet hogy most teljesen megváltozik az életed (persze pozitív értelemben).Sok szerencsét! :)
2012. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!