Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem nevetséges szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nevetséges szerintetek vagy épp szánalmas, , ha egy átlagtól rondább arcú lány csábítóan viselkedik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó 2 szó mit takar?

Amúgy szerintem bárkitől az.

2012. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk mosolyog egy fiúra, aki tetszik neki, meg illegeti magát, tudod, olyan nőcisen mozog, leül, hátradobja a haját, közben nagy szemeket meresztve pillog.
2012. szept. 21. 17:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Asszem sejtem mire gondolsz.

Hozzám is közeledett úgy egy csúfi lány persze vetettem vele a lapot.

Végül haverok lettünk

2012. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni hogy egy bunkó fiú vagy aki elítél egy lányt csak azért mert nem olyan szép vagy egy önbizalomhiányos lány, aki nem tudja, hogy ki merje-e mutatni ha tetszik neki valaki :) Vagy esetleg más van a dologban?
2012. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor olyan 2zsacsis! Egy kell a tiedre is ha az övé kiszakad ne b*ssz rá! xDDD
2012. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Szóval aki átlagnál rondább (akár fiú, akár lány), az soha ne próbáljon meg elcsábítani senkit, sőt ki se jöjjön az utcára, sőt rögtön lője főbe magát.


És az átlagnál sokkal hülyébb és rosszindulatúbb embertársainkról mi a véleményed?

2012. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, egyszerűen csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

Mert egy csufi lány bizony nevetséges lehet, ha így viselkedik. Legalábbis én így gondolom, de ha nektek más a véleményetek, akkor majd felülbírálom ezt magamban persze.

Mert kiröhögik a srácok, ezért csak blamáltatja magát.

2012. szept. 21. 17:50
 8/17 anonim ***** válasza:
De doktorrossz gondolj bele, az is egy lehetőség, hogy egy lány kérdezte ezt, aki csúnyának gondolja magát, és akkor nem rosszindulat van a kérdésben hanem önbizalomhiány. Ezért kérdeztem korábban hogy most melyik eset áll fent.
2012. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok,és szerintem egy csúnya lánynak is szabad csábítóan viselkedni,ez azt jelenti,hogy van önbizalma! Egyébként az számít a legjobban,hogy kisugárzása legyen neki!Lehet valaki szép,ha közben nincs benne semmi,csak unalmasan ül,és néz ki a fejéből! Sokszor ezek a vagány csúnya lányok sikeresebbek lesznek,mint a szép és unalmas csajok...vagy a szép és bunkó csajok...
2012. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8-as, akkor eleve nem ilyen lenne a szóhasználata szerintem. De a válaszom az ilyen cipőben járók számára így is biztatásnak tekinthető.:)


Szerintem egy csufi lány, aki próbál csábító lenni, pont annyira nevetséges, mint egy rövid lábú ember, aki futni próbál. Semennyire. Persze ha ordenáré ribiként viselkedik, az már gáz, de hát az mindenképp gáz, egy bombázónál is.

2012. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!