Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Milyen legyen a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen legyen a lány? Magassarkús/sportcipős? Csőnadrág/szoknya? Melyik jön be jobban nektek?

Figyelt kérdés
Én sokszor hodok magassarkút, viszont egy-két napon lazábbra veszem és sportcipő van rajtam. Általában csőgatya van rajtam. Ez bejön nektek? És mennyit számít a smink, meg a haj?
2012. nov. 28. 17:27
 1/8 Holdfiú ***** válasza:
nagy mell formás segg ez jön be a pasiknak nem a ruha ha jól nézel ki mindegy mit hordasz
2012. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha vastag az alapozó, de azt igen, ha van egy kis smink, kihúzott szem, stb.

Hajat bírom ha vasalt, vagy csak szimplán szét van engedve.

Magassarkú? Nevetség tárgya, legtöbben menni sem tudnak benne.

2012. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az alkatod, ha karcsú vagy amolyan feszesebb testalkat bájos arc akkor bármi állhat jól. Tűsarkútól kezdve a csőnadrágik.
2012. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, bármilyen ruha jól mutat a szőnyegemen.
2012. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha látnánk az alakodat vagy legalább nagyon hasonló képet keresnél magadról akkor meg tudnánk mondani, mert ha nagyon pingvin alakod van az lehet h rosszúl áll egy csőnadrággal, ha mondjuk 60 cm széles a csípőd illetve bazinagy segged van és vékony lábak na ahhoz sz@rul áll a csőnadrág.


De a magassarkúhoz sokféle nadrág és szoknya állhat jól, de egy sportcipőhöz már egy szoknya elég bénán állhat.

De ha egy szexi bébi vagy akkor gumicsizmában is szexi vagy :)

2012. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan vagyok, mint kb balról a 3.

2012. nov. 28. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nőies! Legyen kedves, bájos, hordjon gyakran szoknyát/egyberuhát normális lábbelivel (balerinacipővel, magassarkúval v. csizmával). A nadrágot én egyáltalán nem tartom nőiesnek semmilyen formában sem. Tudom, hogy ez régies gondolkodásmód, de nekem ilyen az ízlésem sajnos.

Többek közt ezért sem fogok találni magamnak senkit! Nagyon kevés bájos/nőies lány van manapság!

21/f

2012. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
hát azért van mit fogyni! :)
2012. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!