Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a módszereken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a módszereken vagy inkább a személyen múlik a csajozási képesség?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult, hogy írtam tőlem sokkal sikeresebb srácoknak itt a fórumon, hogy ők hogyan csinálják? A válaszokat megköszöntem, viszont, amikor átolvastam őket, akkor azt láttam, hogy semmi extra nincsen bennük. A neten viszont állandóan böngészem a megfelelő módszereket, állítólag bizonyos apró trükkök csodákra képesek. Mi az igazság?

2012. nov. 28. 21:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A csajozásra vagy születsz vagy annyit gyakorolsz mintha bele születtél volna. Volt olyan osztálytársam aki full csövesnek nézett ki, büdös volt és igénytelen,de a barátnői hozzá képest túl jók voltak. Szóval sok múlik a stíluson. A tapasztalat azt mutatja hogy a csajok azokra buknak akik full kretén,tapló parasztok vagy metroszexuális homárnacis majmok. Javaslom hogy járj el minden héten bulizni olyan haverokkal akik szintén csajt akarnak és képesek is tenni érte. Az alkohol egy bizonyos mértékig segít,élj vele. Kevésbé fogsz azon stresszelni hogy odamenjél vagy sem, lesmárold vagy sem. ;) hajrá!
2012. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Ha tudsz angolul, és szeretnél megtanulni csajozni, parancsolj: [link]

Nekem megváltoztatta az életem :) Remélem segít.

2013. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!