Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami képesség lehet?

Figyelt kérdés

Először is, elnézést a "kicsit" dilis címért. Jobb nem jutott eszembe. :)

Nos, lenne egy kérdésem. Amikor a barátnőmre gondolok, vagy kapcsolatba szeretnék lépni vele (sms, teló, net) Pár mp.-re rá vagy felhív, vagy ír sms-t. Szóval, amikor eszembe jut a barátnőm, akkor ír sms-t, vagy felhív, stb. Ez számomra olyan, mint valami telepatikus dolog. De ez nem mindig van így. De olyan heti 3-4 alkalommal szokott. Ennek van valami magyarázata? Még mielőtt dilisnek néztek, komoly, nem hülyülök. Bocs a helyesírási hibákért, nem magyarországi vagyok. 17/F. :)



2012. szept. 24. 22:49
 1/5 anonim válasza:

Hát szerintem egyszerűen csak véletlen.

Ugyan úgy te is eszébe juthatsz.

2012. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AndreaMariann ***** válasza:
Van ilyen,nekem a testvéremmel is,és a szerelmemmel is.:)
2012. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mi van akkor ha nem azért van mert te rá gondoltál, hanem azt érzed meg, hogy írni/hívni fog? Lehet látod a jövőt előre. :D
2012. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alaque ***** válasza:
Ez szerintem gyakran előfordul erős kötődés és összhang esetén. Nem a te "különleges képességed". Szerintem.
2012. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:

Bocsánat, kicsit gondolkodtam az előző kommentem óta. Ha egy ésszerű magyarázattól nem zárkózol el, akkor engedd meg, hogy prezentáljam.


Gondolom az elején jártok a kapcsolatotoknak. Ilyenkor az ember, ha szerelmes, akkor állandóan a választottjára gondol, így statisztikailag nem meglepő, ha az pont akkor hív, vagy ír SMS-t, amikor rágondolnak.


Tehát mivel állandóan rá gondolsz, nyilván pont akkor fog hívni, amikor rá gondolsz. Nincs benne semmi furcsa.


Vagy egyszerűen csak ezt jobban megjegyzed, mint amikor rágondolsz, és nem hív, vagy hív, de nem gondoltál rá. Mert ez olyan romantikusan cukcsy-mukcsy! ^.^


Bocs az illúziórombolásért.


Amire először gondoltam, az a másik érzelmeinek az észlelése, de az sem olyan ritkaság, csak valaki nem figyel rá. Szerintem.

2012. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!