Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam az ismerkedést? HELP!

Figyelt kérdés

Egy fiú vagyok Győrből, 18 éves, de legnagyobb bánatomra nincsen barátnőm. Átlagos kinézetű, vagy (talán) kicsit rosszabb vagyok, de nincs csajom és még soha nem is volt. Szeretnék egy barátnőt, tényleg, nem szexet, csak egy normális, aranyos párt. Azt hiszem érthető. Mit ajánlotok? Nem sportolok, nem járok discoba/buliba. Haverok vannak, de velük nem igazán megyünk ilyen helyekre. A neten való ismerkedést nem tartom jónak, meg az nagyon erőltetett. Suliba meg megint csak kizárt. Ráadásul félős, visszahúzódó vagyok. Félreértés ne essék, tudok lányokkal beszélni, néha egy kis humorral fűszerezem, de az, hogy udvaroljak valakinek, az nem megy. Meghát nincs is kinek...

Nem lennék nagyon válogatós, különös kritériumaim nincsenek, de azért ne legyen bányarém!

Szóval nagyon zavaró már, hogy nincsen párom, néha már a szüleim is baszogatnak miatta, de inkább csak utalgatnak rá.

Mi lesz így? Mit javasoltok?


2012. nov. 28. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem sportolsz? Nem ártana elkezdeni.Jobb kűlső,önbizalom,lehetőségek..
2012. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Mert nincs mit.

2. Kevés időm lenne rá, márpedig a sport általában nem napi 20 perc.

3. Néha kerékpározok, ritkán úszom. Ez semmi.

2012. nov. 28. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 20 perc-fél óra tökéletes lesz! :D
2012. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a pontos kérdést...
2012. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írok Neked egy olyan 20 perces edzést, hogy be***rsz!
2012. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!