Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti ha összejöttök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Nők ti ha összejöttök egy sráccal akkor ti meddig vagyok megçrtőek ha még ujjonc a sex terén?

Figyelt kérdés
Tehát meddig van az a pont amíg el nem hadjátok mert nem elégített ki ?

2012. nov. 28. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hadjátok, hanem hagyjátok.


Mindaddig, amíg látom a fejlődni akarást. Ha nem is akar tenni azért h nekem jó legyen, akkor ágyő. De szerintem 1-2 hónap 2-3 napi intenzitási ágytorna elég jól beindítja már a dolgokat.


21/L

2012. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 0 percig jó fejek ilyen téren inkább kidobnak már a dolog melőtt mert kitalálják más "jelekből" hogy "há ez is csak egy lúzer tuti"
2012. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom eléggé kezdő volt, amikor összejöttünk. Állítása szerinte nem, de az volt... 2-szer hagytam, hogy ő irányítson, aztán átvettem az irányítást. Utána nem kellett sok alkalom és nagyon ráérzett. Szerintem csak idő kell, míg összecsiszolódnak az emberek. Emiatt nem dobtam volna, de hála égnek nálunk ez így megoldódott.
2012. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy ismerem a nőket, nem sokáig szeretik, ha ujjonc vagy, előbb-utóbb el kell kezdened használni a f.rkadat is :)
2012. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokáig. Ezért is vagyok rossz helyzetben 26 éves szűzként.
2012. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg ,hogy álljon a farkad. Mást nem kell csinálnod. Előtte verd,ki,hogy ne menj el túl hamar.
2012. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!