Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejöttök egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök egy lánnyal majd később csókolóztok, akkor hogy mondjátok el neki a csók után hogy neked ez volt az első vagy előtte kellene vagy egyáltalán sehogy?

Figyelt kérdés
Köszi a választ, Zoli !
2012. szept. 12. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:

miért kéne elmondani?tök hülyeség.megcsókolod és annyi.

majd ha szexre kerül a sor.akkor mond meg volt e már dolgod vagy nem.

2012. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert majdnem végig olvastam ezzel kapcsolatba mindent éshát írták h a lány nem erre számított és különmentek..
2012. szept. 12. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:

mármint mit várt?nem értem.

rossz volt a csók?

2012. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ! tehát azt várta hogy jó lesz és csalódás miatt szakít ! Érted?:) Ám bocs ha rosszul fogalmaztam csak nagyon enervált vagyok és még törit kell tanulnom :/
2012. szept. 12. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

jó de hát ba*ki emiatt szakítani.nem úgy születik az ember,hogy rögtön tud csókolni....

azt meg kell tanulni. nem tudom mit kell ezen problémázni.

megmondod,hogy tapasztalatlan vagy e téren.

amúgy nehogy azt hidd,hogy a lányok olyan jól csókolnak....

2012. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:DD Nem parázok, na jó de ! De leküzdöm és megpróbálom a legjobban csinálni ! Mondjuk ez se most lesz ..
2012. szept. 12. 21:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a segítséget :)
2012. szept. 12. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:

amúgy meg nem kell rögtön letolni a nyelved a száján.először ajkaira kell puszilni,majd másodszor lágyan a nyelveddel végig simítani.a felsőt majd az alsót.a többi meg alakul.

remélem érted :D

2012. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy állok neki mint a fagyinak :DDD am ment a zöld ;) ja még annyit h erre válaszolnál légyszi ? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2012. szept. 12. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
miért szerinted csók után az emberek beszámolnak a másiknak, h épp hányadik volt? max a KSH dolgozók...
2012. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!