Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Színházba hívott egyik fiúhave...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színházba hívott egyik fiúhaverom, aki bevallotta hogy tetszem neki. Viszont ő nem jön be mint pasi. Mit mondjak neki, hogy ne utáljon meg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 16:22
 1/6 bix ***** válasza:
mond meg hogy szívesen, de kettőtök között nem lehet semmi több. ha így is áll az alku miért ne mennél? ha van olyan hülye hogy ezek után se ért a szép szóból...
2011. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetünk együtt paff!!


mostmég nyíííííííí

2011. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy elmész, azok elég kínos órák lesznek...


22/F

2011. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy "megutál" vagy legalábbis kerülni fog utána téged.
2011. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy más lesz a kettőnk közti kapcsolat, ha elmegyek, ha nem. De szegény srácot nem szeretném áltatni, hogy reménykedjen, nem szeretnék játszani az érzéseivel. Az igazság néha fáj. Akárhogy is lesz, sok mindent fog befolyásolni kettőnk közt. :S
2011. márc. 23. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, de ne számíts semmi jóra. És szerintem ne menj el, könnyebb lesz a dolog.
2011. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!