Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem úgy egy lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem úgy egy lánynál, hogy nem én vagyok a legjobb pasi az osztályban?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam,egy csinos,csendes,okos,ambiciózus lány.Azt hiszem,beleszerettem.:) De én meg csak egy nagydarab,izomagyú,éretlen,átlagos arcú fiú vagyok.Rádásul van 1 nagyon jó pasi az osztályban(ezt férfi szemmel is el lehet ismerni) ,és még legalább 2-3 aki jóképűbb/népszerűbb mint én.Persze ő is gyakran ezeket a fiúkat nézegeti.:(

Vajon lehet így esélyem nála? Gondolom amíg ott vannak a helyesebb fiúk addig nem:S

16/F


2012. nov. 29. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélgess vele és ha jobb fej vagy nálunk, akkor van esélyed
2012. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
persze,hogy lehet.. beszélgess vele sokat és mutasd meg neki,hogy te is vagy legalább olyan jó mint ők :)
2012. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ötlet osztálytárssal kikezdeni, de te tudod. amúgy mindenkinek más a jó a pasi. szóval van esélyed igen
2012. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem van esélyed, mert nem minden lány arra megy, hogy milyen a fiú kívülről. A belső is számít.:) Keresd a társaságát, beszélj arról, amit ő is szeret, érdeklődik iránta.:)

Én ha bejönnék valakinek megbecsülném, és nem utasítanám vissza bunkó módon:) Sőt, örülnék is neki, ha ezt egy fiú akár el is mondaná.:)

2012. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!