Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alázzák le magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázzák le magukat a lányok, azzal, hogy alkoholt isznak?

Figyelt kérdés

Konkrétan a 10 emeletes lépcsőházában történt meg velem este 11 körül, amikor jöttem haza, már a földszinten hallottam a hangos beszédet, mire odaértem nagy megdöbbenésemre egy ránézésre 18 alatti részeg lány bandával találkoztam, akik közül az egyik fittyedt hányva az erkölcsi normákra, a lépcsőház fordulójában a guggolt a falnak támaszkodva, és az utat elállva könnyebbült meg...

magyarán oda vizelt a lépcsőház közepére, és megállok előtte, kérdezi a másik, mit nézel k****g, nem iyledtem emg de inkább gyorsan visszarofultam, és lementem egy emeletet, hogy liftel menjek fel...

Alig tudtamaludni olyan ideges voltam, jól be kellett volna nekik szólnom.


Szóval lányok minek alázzátok le magatokat az itallal??



2012. nov. 29. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A fiúk miért alázzák le magukat az itallal? :))))


Nézd, aki részegen primitív, az többnyire józanon is az, de fordítva is igaz: aki józanul normális, azt vagy tudja tartani a határt, vagy ittasan is van benne bizonyos mértéktartás.

2012. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Erkölcsi normák... Hány éves vagy? Te nem szoktál inni?

30 évvel ezelőtt valóban nem volt megszokott látvány egy részeg nő, de miért ne ihatna ugyanúgy mint egy férfi? Aki hülye és rendszerint teleportrészegre issza magát annak majd vissza is fog ütni egyszer. De ahogy az első is leírta, nemtől függetlenül vannak értelmes meg hülye emberek.

2012. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem azért kedves első komentelő, de mi férfiak részegen nem pisilünk a lépcsőház közepére! Részegen is tudjuk hova kell menni. Ezek a lányok nevetségesek voltak nemcsak szánalmasak.
2012. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 19:28


Akkor sem lehet egy épületbe vizelni, ahol emberek járkálnak... milyen dolog ez már.

Amúgy 20 éves vagyok én is, tehát megértem ha isznak, de ez már túlzás, én szégyelem magam helyettük, és még nekem szólnak be, hogy menjek el...

Fel is jelenthetném őket személyi szabadság korlátozásáért, meg rongálásért.

De inkább hagytam, mert megértő vagyok.

Úgy csinálsz mintha teljesen normális dolog lett volna, amit művelt(ek).

2012. nov. 29. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem iszom le magam a sárgaföldig soha:)
2012. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Mind félnek. Stresszelnek ugyanúgy mint azok,akik nem merik leszólítani a másik nemet udvarlás céljából. CSak akikben van annyi tartás,hogy ezt a problémájukat nem alkohollal oldják fel, azokat hülyének nézik.. Könnyű iszákosan janiskodni udvarlásban. Az csak dopping. Az iszákos nők meg a legalja. Nem poén, nem vicces, szánalmas.
2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó persze, nálunk se bevett rutin a lépcsőház közepére hugyozás, de úgy gondoltam ezt bőven lefedi a fentebb említett szimplán primitív kategória. De ennek nem sok köze van ahhoz hogy lányok voltak, érted...
2012. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért nem d*gtad meg? Ott volt a lehetőség. Ilyet kihagyni!
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem megd*gni, hanem felrúgni kellett volna...
2012. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!