Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A barátnőm nem tud csókolózni. Nem rosszul csinálja, hanem tényleg nem tud.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, csak ez egy kicsit zavaró dolog ez nekem.

Nem tudom, hogy mondjam, vagy vezessem, rá mivel azért nekem is rosszul esne, ha valaki azt mondaná, hogy 'bocsi, de nem tudsz csókolózni.'


Az a baj, hogy csak puszilgatja az én ajkaimat, vagy pedig csak ott tartja, és nem is mozgatja a száját.Ha pedig próbálok ezen változtatni közben, mozgatom az ajkamat, kinyitom kicsit a számat, akkor leáll vagy valamilyen úton módon végül eléri, hogy ismét a számát puszilgassa.Utána pedig én érzem magam zavarban.Kicsit zavaros a leírás, és vicces lehet, de tényleg kellemetlen ez nekem:)

Nyelves csókra """esély""" sincs mivel ki sem nyitja annyira a száját.Sőt szerintem semennyire.

Ti hogyan vezetnétek rá finoman a párotokat, hogy hogyan kell?


Mindketten 20 évesek vagyunk.

Ő még szűz, de már volt 1-2 kapcsolata, így biztos nem velem csókolózott először. Nekem voltak már hosszú kapcsolataim, szűz sem vagyok, panasz pedig a csókomra nem érkezett eddig.


Normális válaszokat ha lehet.



2012. nov. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

elég fura lány...

miért nem beszéled meg vele? erre nehéz ötletet adni

2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy "nyelvesen szereted?" vagy "a nyelveset megendeged?"
2012. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnővel nem csak dugni kell hanem beszélgetni is illene. Meg kell beszélni.


Én lennék szívesen tanítóbácsi szerepében. Főleg ha hajlandó tanulás iránt...

2012. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!