Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én értelmezem rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értelmezem rosszul a jeleket vagy csak nem mindig működnek ezek?

Figyelt kérdés

Tényleg rengeteg olyan kérdést átolvastam ami arról szól hogy milyen jeleket kell figyelni a lány részéről hogy bejössz neki (és ezek számtalan más módon történő megfogalmazása) és nagyon nagy százalékban mindenki ugyanazt írta.

ezen felbuzdulva bepróbálkoztam egy olyan lánynál(ismerős) aki részéről ugyanezen jelek döntő részét tapasztaltam(mármint a sok kérdésben érkezett válaszok), és mégis benéztem a dolgot mert azt mondta hogy nem akar tőlem semmit barátságon kívül.

Lehet azt akarja h jobban kaparjak, vagy lehet h esetleg jobban meg akar ismerni előtte?

vagy mi lehet az ok?



2012. nov. 19. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt két véglet lehet, vagy az hogy szórakozott és elég neki egy ilyen kis flört, szemezés...stb, vagy nem akar könnyű prédának tűnni, és húzza még egy kicsit az agyad. Bár ha az utóbbi akkor se kellett volna azt mondania hogy nem akar tőled semmit..vagy folytasd még vele ezt egy kicsit és észreveszed akar e valamit, vagy kérdezz rá hogy ki-mi-hogy-miért. Hajrá :)
2012. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ááááá... kikészülök ezektől a lány jel küldésektől, meg hogy a férfi kaparjon érte, mert régen is így volt. Esküszöm nagyanyáink rámenősebbek voltak, ők is csak finoman jeleztek tetszett nekik egy fiú ránéztek és szimplán ledobták a zsebkendőt, de most James Bond legyen a talpán aki megfejti a lányok jeleit.
2012. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen én is kikészülök ezektől de szinte mindenki ezt monfja
2012. nov. 19. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs egyértelmű jel, soha semmiből nem tudhatod biztosan, h tetszel egy lánynak.
2012. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már alattam fekszik, az már egyértelmű jel!

A többi jellel meg nem kell törődni. Ha tetszik, akkor lassan is merd meg és csábítsd el! A lényeg, hogy nem hívd randira, csak barátkozzatok sokáig.

2012. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ez a másik dolog ha barátkozol akkor barátzonába kerülsz
2012. nov. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!