Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor akar velem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar velem találkozni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nyáron kicsit összebújtunk, bár intim dolog nem történt, csak nyalakodás.


Rögtön letiltott a facebookon, én meg hónapokig kerestem, de végül megkaptam a kontaktját. Kaptam egy nagyon agresszív lehordást, hogy mit képzeltem ott akkor meg minden, majd miután normálisan lereagáltam megindult már újra olyan hangnemben leveleztünk mint ahogy akkor nyáron beszélgettünk.


Kb már 15 levelet váltottunk pár hét leforgása alatt de amikor a találkozásra utaltam az volt a válasza hogy nem akar megsérteni de nem tartja jó ötletnek, hogy találkozzunk. Leírtam neki, hogy megértem meg minden, és ugyanúgy folytattam a beszélgetést, ő ugyanúgy válaszol és nem csak tőmondatokban, szerintem tényleg örül, hogy tartjuk a kapcsolatot de (egyenlőre) nem szeretne többet?


Nekem meg már több kellene mint virtuális levelezőtárs. Hogyan tudnám rávenni a találkozásra ilyen passzivítás mellett? Szeretném megfejteni...


2012. nov. 29. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg komolyan gondolja ő is,akkor idővel enyhülni fog,és találkoztok.Ha nem,akkor sajnálom.De az utolsó mondatodat felejtsd el,ezt komolyan mondom a Nőket soha ne akard megérteni,mert nem fog menni. :D
2012. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fke ***** válasza:
Minek akarsz vele találkozni, ha egyértelműen bolond?
2012. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem is meg akartak fejteni, de mivel akkor még én sem tudtam magam ezért én is letiltottam az illetőt... Lehet csak megzakkant a csaj, megbolondítottad :P
2012. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!