Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek ezt vehetem érdeklődésnek?

Figyelt kérdés

Hosszú párkapcsolat után kijöttem a gyakorlatból. :) Szóval megismertem tegnap egy nagyon szimpatikus illetőt egy rendezvényen. Én a kolléganőimmel voltam, a szünetben szóba elegyedett velünk. Később egy szekcióba kerültünk, és meséltem valamiről, ami neki felkeltette az érdeklődését, és kérte, hogy a program után beszéljünk. Elkérte a telefonszámom is. Utána egyfelé mentünk (úgy vettem ki, hogy ez egyáltalán nincs ellenére, sőt...), nagyon sokat beszélgettünk útközben. Borzasztóan szimpatikus, kedves, közvetlen, sok mindent megtudtunk egymásról. A beszélgetés közben megemlítettem egy, a munkámmal kapcsolatos problémát, és azonnal felajánlotta a segítségét. Úgy köszönt el, hogy a két "ügy" miatt mindenképpen fel fog hívni.


Ez most vajon érdeklődést jelent részéről? Az első ügy, ami miatt a számom elkérte, még érthető :), de azt semmi nem indokolta, hogy egy vadidegennek segítsen, akit kb. 1 órája ismer... Vagy csak ennyire közvetlen, segítőkész lenne?


2012. nov. 30. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Minimum egy numerát kinéz belőled, ingyen!

A mai világban semmi sincs ingyen, tudhatnád! ;)

2012. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl nagy gyakorlatom, de ez eléggé egyértelműnek látszik. Ha neked is tetszik, akkor hajrá.
2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján azt gondolnám én is, hogy érdeklődik irántad és nem csak a munka kapcsán! Egyszer voltam szinte ugyanilyen helyzetben, egy konferencián az egyik előadó szúrt ki a tömegből magának, azután következett egy másfél éven át tartó levelezés/néha találkozás, de kb. a második levélváltás után már nyoma sem volt a szakmai kérdéseknek :-) Pedig ez is úgy kezdődött, hogy egy munkahelyi problémámra próbáltunk közösen megoldást találni, és közben jobban megismertük a másikat emberileg is.

Úgyhogy én tapasztalatból azt mondom, hogy szerintem bizakodj!

2012. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!