Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok, és meddő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, és meddő sajna. A párom elvolt keseredve. De viszont nem vehetem az örömét a szüléstől. Hogyan mondjam el neki? és ezek után a nők szóba állnak-e velem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem a problémád!

Leülsz vele, megbeszélitek és kész. Eldöntitek, hogy akkor mesterséges megtermékenyítés milyen formában, oszt kész.

2012. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Biztosan, teljesen és végérvényesen meddő vagy? Próbálkoztál korábban más lánnyal, vagy honnan tudod?


Hogy-hogy a párod el VOLT keresedve? Akkor már tudja? Mit akarsz még elmondani neki?


Szerintem ezt joga van tudnia a párodnak rögtön a kapcsolat elején. És ő eldöntheti, hogy mit akar csinálni:


1) felcsináltatja-e magát egy másik férfival -- te fel tudnád nevelni más gyerekét? a legjobb barátodét, vagy egy teljesen ismeretlenét?


2) spermabankból kölcsönöztök egy kis Schwartzenegger-Einstein klónt...


3) örökbe fogadtok


De a legegyszerűbb, ha kizárólag kétgyerekes elvált anyukákkal ismerkedsz, ilyenekből Dunát lehet rekeszteni úgy 27-28 éves kortól kezdve, és alig várják, hogy valamilyen, BÁRMILYEN pasijuk legyen, és mivel már van gyerekük, nem feltételnül buknak ki attól, hogy neked nem lehet.

2012. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Totálisan meddő? Úgy értem nincs egy darab életképes hímivarsejted? Mert akkor értem az elkeseredést.

A pároddal leültök, megbeszélitek. Egyébként meg nem minden nő akar gyereket, vagy van, aki már nem akar többet, szóval nyugi, lesz, aki szóba áll még veled.

2012. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Én se értem.

1. Ha van párod, mit érdekel, ki áll veled szóba, ki nem.

2. Mit hogyan mondj el neki, ha már el volt keseredve (mert tudta)?


Te most a pasi vagy a nő vagy?

Ha a pasi, akkor elég egyszerű a helyzet, spermadonor, mesterséges megtermékenyítés - csak akkor fel kell dolgoznod, hogy biológiai értelemben nem te vagy az apa. Ha erre képtelen vagy, keress olyan nőt, aki nem akar gyereket. Vagy olyat, akinek már van (de annak semmilyen értelemben nem leszel az apja).


Ha a nő vagy (bár a pasik nem szoktak szülni), nehezebb a helyzet, de nem reménytelen, vannak módszerek, a tudomány fejlődik, még van 15 éved. Végső esetben lehet örökbe fogadni.

2012. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Fülünyúl ***** válasza:

Azt én sem értem, hogy a párod el van keseredve, majd azt kérdezed hogy mondd el neki...

Mindenesetre ha egy nő gyermeket akar, akkor annak gyermeke lesz. Ha ez abba kerül, hogy elhagyjon téged, akkor el fog hagyni. Viszont tényleg el kéne menned spermavizsgálatra, mert lombikban még lehet hogy össze tudják hozni. Ha a párod kitart melletted, akkor meg akár örökbe is fogadhattok kisbabát. Vagy ha el tudod fogadni, akkor más spermájával is megtermékenyíthetik a párod.

2012. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
voltam dokinnál is,pasi vagyok,én ugy vagyok vele hogy spermadonor nem érdekel,vagy más egyéb,vagy saját vagy semmi
2012. nov. 13. 12:43
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem azt nem tudja hogyan mondja el neki, hogy el akarja hagyni, mert nem akarja az anyaságtól megfosztani.

Olvassátok el figyelmesebben a kérdést.

"De viszont nem vehetem az örömét a szüléstől. Hogyan mondjam el neki?"

És azért fontos hogy szóba állnak e vele a nők, mert nem akar egy életre egyedül maradni, de mivel nem adhatja meg a párjának a legfontosabbat, inkább elhagyja!


Tehát ülj le a pároddal, mond el neki hogy nem akarod megfosztani az anyaság örömétől, és döntenetek kell.

Mesterséges megtermékenyítés melletted, örökbefogadás stb.

Neki és neked együtt kell eldöntenetek, ki mit tud feldolgozni. Te fel tudnád e nevelni azt a gyereket aki nem a tiéd. Ő tudna e úgy szülni, hogy nem természetesen fogan, kvázi egy "idegentől"

2012. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megertem, hogy el vagy keseredve, de nyugodj meg. Tobb okbol is.

1. Lehet, hogy megoldhato a mar elottem emlitett formak valamelyikevel, hogy gyereked legyen.

2. Valoban vannak nok, akik nem szeretnenek gyereket (mint pl en is ilyen vagyok, csak mar foglalt) es mit meg nem adnanak azert, hogy ne kelljen a vedekezesre figyelni, teherbeesestol felni..

2012. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyetértek az utolsó 2 válaszadommal,de viszont én még nem találkoztam olyan nővel aki ne szeretne gyereket sajna
2012. nov. 13. 13:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Van egy rakás olyan nő, aki nem akar gyereket, ne ess kétségbe. Karrierista nőket keress.
2012. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!