Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki "túl sokat" jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki "túl sokat" jár arrafelé, amerre laktok, akkor felmerülne bennetek, hogy szándékosan csinálja?

Figyelt kérdés

Vagy egyszerű véletlennek tulajdonítanátok, habár lenne más útvonal is, amin elérhetné a célját? Vagy ilyenre csak akkor figyelnétek föl, ha amúgy is érdeklődnétek az illető iránt?

Hogy érthetőbb legyek: mindig ugyanazon az útvonalon megyek mondjuk a mamámhoz, de ez az útvonal a hosszabb kicsivel, és elvezet egy férfi háza előtt, akivel menetrendszerint össze is futok. Ő megjegyezte viccesen, hogy milyen sokat találkozunk, de nem tudom, hogy célzott-e vele arra, hogy én szándékosan arra megyek, vagy egyáltalán miért figyelt föl rá?


2012. nov. 30. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

"de nem tudom, hogy célzott-e vele arra, hogy én szándékosan arra megyek, vagy egyáltalán miért figyelt föl rá"


Hat, ezt sajnos en sem tudom, nem ismerem az illetot. Barmelyik verzio lehet: lehet, hogy csak ugy tett egy viccesnek szant megjegyzest, de lehet, hogy celzasnak szanta.

Ezt tole lehet csak megtudni.

2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy elég forgalmas útvonal ez, mert arra esik a gyógyszertár, bolt, posta, stb... szóval valószínűleg nem kellene hogy kitűnjek az arra járó emberek közül, hiszen sok mindenkinek van oka arra járni, nem csak nekem.
2012. nov. 30. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Belekezdtel az elmeletek es teoriak gyartasaba, de hidd el, akarmennyit gondolkozhatsz rajta, magadtol nem fogod kitalalni, hogy mit es miert mondott ez a ferfi. Nem tudod, mert nem is lehet kitalalni!


Ha tetszik neked, akkor jarj tovabbra is arra, biztosan eszreveszed rajta az apro jeleket, amikor meglat teged: hogy orul-e, felcsillan-e a szeme, erdeklodest mutat-e. Vagy akar megprobalhatsz beszelgetesbe elegyedni vele es ki fog derulni, hogy erdeklodik-e.

2012. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, szoktunk beszélgetni ilyenkor, vagy legalább pár szót szólunk egymáshoz, ha valamelyikőnk éppen siet valahová. Mindig mosolyog, de szerintem ez nem jelent semmit sem. Igazad van, nem kellene kombinálnom, lehet, hogy csak szimplán kedves. Egyébként régebb óta ismerem őt, csak az utóbbi időben beszélünk többet.
2012. nov. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!