Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolta meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát hirtelen, és próbálkozik megint nálam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy srác nagoyon sokáig fűzött, hogy lefektessen. Én szerelmes voltam belé, de mivel ő lett volna az első, megmondtam, hogy nem. Én a barátnője szívesen lennék, de ilyen "egy csaj aki megvolt", az nem. Akkor szakított velem. Persze nagyon megviselt, még most is bánt néha...Csajozott egy csomó ideig, és most megint engem keres, csábít... Miért? HA egyszer nem sikerült, most miért gondolta meg magát?


2012. nov. 30. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolja, hátha most már hajlasz rá. Hagyd a fenébe, aki ilyen miatt szakít veled, az meg sem érdemli, h egyáltalán foglalkozz vele. Oszt csókolom.
2012. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Mert az újabb bepróbálkozásai másoknál szintén nem sikerültek neki.


Amúgy megértelek - amíg nem akarsz szexet, a fiúnak ezt meg kell értenie, vagy szakítatok. Neked meg muszáj beletörődnöd, hogy úgy sem az lett volna, amit te akarsz, ha lefekszel vele, hanem amit ő; akkor még jobban bánkódtál volna, ha lefekszel vele, miközben érzelmileg nem igazán törődik veled, csupán fűz.


Az pedig rajtad múlik, mit kezdesz az ő újabb udvarlásával. Feltétlen próbáld kideríteni -akár gesztusokból, akár nyíltan rákérdezve-, hogy ugyanazok-e a szándékai továbbra is, prioritásban (fontossági sorrendben).


Szerintem szüzen ne engedj olyan fiúnak semmit, aki nagy eséllyel csak dugást akar és lehet, h lelép utána... hanem olyat, aki gyengédséget, érzelmeket megad neked KITARTÓAN, HÓNAPOKIG, szex nélkül, és persze viszonozd. Ha eltelt néhány hónap, és még ekkor is lovag, figyelmes, gyengéd veled, akkor ezek után neked is jól fog esni vele a szex, ami ezek szerint az első lesz neked.


Sok örömet kívánok neked az életben, és korrekt párt. :)


Egy férfi

2012. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!