Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkozik megint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkozik megint a barátság extrákkal? Megváltozott volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és nyáron volt egy barátom. Minden tökéletes volt, csak éppen annyira nem láttam a rózsaszín ködtől, hogy észre se vettem, hogy csak le akar fektetni. Mikor ezt nagyon erőltette, mondtam neki, hogy én még nem akarom, mert szűz vagyok. Eleinte még próbálkozott, nagyon erőltette, de végül szakított velem. ELéggé megbántott, mert minden félét a fejemhez vágott, csak, hogy rosszul érezzem magam. Én meg ugye még mindig szerettem... Utánam rögtön továbbállt keresett magának másik csajt. Sőt, többet is. Mind 14 évesek... Most pedig egyik napról a másikra újra érdeklődik nálam, nagyon úgy tűnik nekem megint csak ágyba akar vinni. És nem értem miért... Miből gondolja, hogy megváltozott a véleményem? Naiv dolog lenne a részemről azt hinni, hogy most komolyan gondolná?


2012. nov. 29. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem változott meg, küldd el a piccsába.
2012. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 éve teljessen ugyanebbe a helyzetbe voltam.!

emlékezz vissza mit tett veled, hogy milyen fájdalmat okozott neked, azzal a gyülölettel add vissza, küldel a pics*ba szerintem is az ilyen nem érdemel meg senkit!

2012. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen elég naiv dolog lenne azt hinned. De ha játszani akarsz vele, akkor tedd te is ugyanazt mint korábban, csak most készülj fel rá, hogy fog reagálni, ha vágod magad hanyatt azonnal. S így nyugodt is lehetsz, hogy adtál egy esélyt a változásra neki, s ha egy idő után biztos vagy a dolgodban, akkor még le is fekhetsz vele.
2012. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
helyesbítek.... ha nem vágod hanyatt magad azonnal.... Bocsi.
2012. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint kanos, és hirtelen nincs senki akinek betegye, így nálad próbálkozik, ha nem adod magad, akkor megy a következőhöz, ennyi a történet.
2012. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dugó dani...
2012. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj drágám de végtelenül naiv vagy... Ennek a fiúnak csak és kizárólag a farka számít, semmi más. A mai 14 évesek pedig néha olyan végtelenül hülyék, hogy azt gondolják, ha szétteszik a lábukat, akkor azzal megszerzik maguknak a hapsikat, így náluk könnyebben tud még egy ilyen taknyos tejfeles szájú kispö.cs is sikert elérni.


Felejtsd el és küldd el a kva anyukájába. Értem én, hogy sz.ar, de sosem fog szeretni, mert te nem kellesz neki, csak a szex. Ez az igazság.


(tudom, az igazság fáj...)

2012. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!