Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak azért mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak azért mondta nekem, mert kedvel és nem akart megbántani vagy valóban komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs barátnőm, mert sajnos nem vagyok egy ász ezen a téren és nincs túl nagy baráti köröm sem. Éppen ezért; mivel nem maradt vesztenivalóm; elmentem fizetős nőhöz. Előtte legalább ötvenet felhívtam, végül kiválasztottam azt a lányt, aki a legjobban bejött a stílusa alapján. Találkoztunk és jól alakult a dolog, nagyon elégedett voltam vele. Ezután már rendszeresen kezdtem járni hozzá és nemcsak a szex miatt, hanem emrt nagyon jókat tudok vele beszélgetni, nagyon okos lány. Természetesen tudom és tiszteletben tartom, hogy ez üzleti viszony, semmi egyéb. Viszont ezen belül kihozom a dologból a maximumot, szívügyem, hogy neki is jó legyen és alkalmanként ajándékot is viszek a fizetség mellé, ezeknek nagyon örül.A lényeg. a múltkor beszélgettünk a barátnőkérdésről és ekkor egy meglepő kijelentést tett4 Azt mondta, hogy ha nem mondom neki, akkor sosem gondolta volna rólam, hogy nincs barátnőm. Megkérdeztem, hogy miért és azt mondta, hogy a legtöbb fiún megérzi, de rajtam nem. És utána hozzátette, hogy szerinte bármikor lehetne.

szeretnék neki hinni, csak nehéz. Nagyon vágyom már rá, még ha ez a mi találkozásaink végét is jelentené.

Tényleg komolyan gondolhatta vagy csak kedveskedni szeretett volna?


2012. nov. 15. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ekkora lúzer lennék nem dicsekednék vele a Gyakorin.
2012. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Te aztán belezúgtál rendesen :)


"Azt mondta, hogy ha nem mondom neki, akkor sosem gondolta volna rólam, hogy nincs barátnőm." szerinted egy ilyen nő, mit gondol miért jársz hozzá?? tudja h nincs barátnőd.


Szépen beeszed a szavait...csak úgy eszel a tenyeréből.

2012. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, tudja, hogy sokan járnak hozzá úgy, hogy van valakijük, csak változatosságra vágynak. Persze a legnagyobb titokban.
2012. nov. 15. 21:46
 4/8 ASOT ***** válasza:
hidd el nem hülye egy ilyen nő...dehát azt hiszel amit akarsz
2012. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem hülye, nagyon okos. De ő is tudja, hogy a barátnő eljövetele egyben egy nagyon hasznos vendége távozását is jelentené. Akkor miért vágná maga alatt a fát azzal, hogy ezt mondta nekem?
2012. nov. 15. 21:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos alatt azt értem, hogy én fiatal vagyok, nem vagyok kövér, arcra is rendben vagyok és persze mindig adok magamra, amikor hozzá megyek. És nemcsak ledobom a ruháimat és durr bele, hanem megadom a módját. Ha ezt veszem alapul, akkor nagyon jól jár velem.
2012. nov. 15. 21:57
 7/8 menta34 ***** válasza:
Komolyan gondolta. Mars barátnőt keresni!
2012. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Menta!
2012. nov. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!