Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül érzem magam, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam, van valaki hasonló helyzetben, aki szívesen beszélgetne/barátkozna?

Figyelt kérdés

Most ér véget egy komoly kapcsolatom, és nagyon félek az egyedülléttől. Megszoktam, hogy együtt vagyok vele, együtt alszunk el és kelünk fel. A párkapcsolat hatására megszűntek baráti kapcsolataim is...


19/L



2012. nov. 30. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
már irtam is!
2012. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos sokan írtak, úgyhogy nem zaklatlak privátban, inkább ide írok. Én sem vagyok valami jól a magánytól, jó lenne érezni valakit magam mellett, de nem mindegy kiről van szó. Olyan lányt, akire öröm ránézni, akivel öröm együtt lenni nehéz manapság találni. Nem könnyű ez sok embernek manapság.
2012. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiúban sem, túl sok a "menő gyerek", normális értékekkel rendelkezőt aligha találni. Akik meg társaságkedvelők, eljárnak, túl könnyen barátkoznak, hamar megbántják az embert. Nehéz dolog ez sajnos! :(
2012. nov. 30. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod a magunk fajták-akik nem a páváskodó,macho és tükörben fényképezkedő elitbe tartozunk-nem éppen a lányok kedvence. Igazából azaz ironikus,hogy a fiúk és a lányok is egy azon dolog miatt boldogtalanok,éspedig azért mert nem találják meg a számukra megfelelő partnert. Szórakozóhelyen nagyon jó ismerkedni,de a legtöbb esetben kiábrándul az ember,mert az nem egy olyan hely,ahol megtalálhatod a szíved párját(persze mindig lehet kivétel). Én például olyan ember vagyok,aki tisztában van az élet dolgaival és nem csak egy szemszögből látom a dolgokat,valamint mindig is álmodozó voltam,aki minden kapcsolatban jobbára a lelki dolgokat helyezte magasabb szintre. Ennek ellenére a lányoknak-akik a köreimben voltak-mégis jobban tetszettek a sármosabb,ki,ha én nem,lelki roncs emberek,akik csak a farkuk után mennek.

Milyen furcsa is az élet...

2012. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet?:D
2013. jún. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!