Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy fiú azért néz mert tetszem neki, vagy azt gondolja hogy vajon miért nézem?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik nekik a csaj, akkor kerülik is vele a szemkontaktust?
2012. nov. 30. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Milyen hosszú (mp-ben) a szemezés ha nem beszéltek??? 5 mp-nél tetszel neki. 10 mp felett pedig teljesen elveszett benned és ilyenkor csillog is a szeme és a külvilág mintha nem lenne.
2012. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

folyt.

Általános elmondás alapjá 3mp-ig illendő nézni valakit.

De különbséget kell tenni, hogy csak néz, vagy szemez. Ezért fonos, hogy látod-e a pupilláit, hogy kitágulnak és a hosszúsága.

2012. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Több mp-ig szokott nézni. Volt olyan is már többször, hogy mikor ránéztem akkor nézett, én meg zavarba jövök, ha bámulnak, elkaptam a fejem, de pár mp múlva visszanéztem és még mindig nézett. Nem bambult, hanem csak nagy szemekkel nézett. Ez azt jelenti, hogy tetszem neki, nem?
2012. nov. 30. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elkapod a fejed akkor nem tart több mp-ig. A szemezés azt jelenti,hogy egymás szemébe néztek. úgy hány mp-ig volt???? Egyébként csak sima nézés.

Nálam is volt olyan hogy rajtakaptam és rajtamaradtam a szememmel, hogy jelezzem tetszik nekem úgy kb. 10-12 mp-ig, majd lesütöttem a szemem mert nem birtam tovább (és mosolyogtam). És ő bírta.


Akkor ezek szerint nem sokáig szemeztek ha elkapod a fejed, csak szimplán néz. 3mp-ig meg semmit se jelent ha egymás szemébe néztek.

2012. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férfiaknál a sima nézést pedi ne vedd alapul. Néha azért néznek mert csini vagy vagy iyesmi. De semmi különös. Viszont ha egymás szemébe (normálisan tényleg szemeztek) no ott már kapirsgálható a dologba ez-az.
2012. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, mert különben miért bámulna egyfolytában? Te is nézd őt, ne kapd el fejed, ha észreveszed, hogy néz és mosolyogj rá. :) Sok sikert:)
2012. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!