Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta ha az övé nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ha az övé nem lehetek akkor senki másé. Honnan tudhatom hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve együtt vagyunk.De tuti nem fogunk együtt nyugdijba menni.Ö nem szeret,idönként megcsal,megaláz nem nézi hogy nekem fáj amit csinál.Ha egyszer egyedül lennénk tuti nem kéne még egy pasi,undorom van a férfiakból.

Honnan tudhatom hogy komolyan gondolja?


Bocsi az össze-visszaságért csak igazából nem vagyok most nagyon a top-on!:(


2010. nov. 21. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerni, hogy mire képes. Ha csak hangember, akkor hagyd el, és kezdj új életet.
2010. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen, állandóan zaklat, sajna én már félek tőle. Persze a rendőrség nem tud tenni semmit.Azt mondta ha vele nem leszek mással se. Nem tudom lerázni sehogy se :(
2010. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!